Sosyal medya hesaplarımızı hemen takip edin.
SohbetGiris
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Kategoriler
Sizin İçin
Popüler Yazılar

Tanışma Siteleri Yorumları

Tanışma Siteleri Yorumları
Tanışma Siteleri Yorumları

Tanışma Siteleri Yorumları

Tanışma siteleri yorumları, Evlilik Siteleri yorumları, sohbet odaları hakkında analizler konusuna hoşgeldiniz. Muhtemelen bu veya buna benzer bir arama ile sitemize geldiyseniz, mutlaka konu başlığı ile ilgili bir takım sıkıntılar yaşamışsınızdır. Çünkü bu tür siteler, flört ve arkadaşlık arayan üyeleri adeta yolunacak kaz gibi görmektedir. Birçok yaşlı insanın da, bu sitelerde takıldığı bilinmektedir. Bu yaşlı insanların, ne olduğu belli olmayan kişilere para yedirdiği duyumlarını almaktayım. Ne olduğu belli olmayan dedim, çünkü karşınızdaki insanın bir kadın olduğu bile muamma. Hal böyle olunca, bu tür siteleri açanlar paraları götürüyor. Çünkü ülkemizde eli tenasül uzvunda dolaşan oldukça büyük bir kitle mevcut. Dolayısıyla, kitle hazır olunca tezgahlar ve tuzaklar da ona göre şekillenmektedir.

Arkadaşlık Siteleri Yorumları
Arkadaşlık Siteleri Yorumları

Sahte Hesaplar ve Profiller

Bu tür siteleri hiç kullanmadım.  Fakat dışarıdan izlediğim kadarıyla bana oldukça samimiyetsiz geliyorlar. Bırakın tanışma sitelerini, evlilik sitelerini veya sohbet sitelerini. Gündelik hayatta bile bir çok insan kendisini farklı gösterme eğilimindedir. Dolayısıyla bu sitelerden size ekmek çıkması bana göre hayal mahsulüdür. Yabancı ülkelerde kullanılan sosyal ağlarda ise gerçekten kaliteli ve seviyeli arkadaşlıklar edinildiğini duymuştum. Şu anda en popüler olan Tinder dahil, evlilik programlarına katılan tipleri görünce insanın midesi bulanmaktadır. Tanışma siteleri bazılarının egosunu tatmin ederken, bazıları ise başka çare kalmadığı için bu sitelere ve programlara başvurmaktadır.

Tanışma ve Sohbet Siteleri Hakkında Analizler

İnsanların artık gittikçe yalnızlaştığını ve toplumdan soyutlandığını görmek için alim olmaya gerek yoktur. Dolayısıyla bir çok insan, birilerine ulaşmak, sevgili, partner veya arkadaş bulmak için arkadaşlık ve sohbet sitelerini kullanmaktadır. Fakat gözlemlerime göre bu arayışların temelinde, yukarıda da belirttiğim gibi “Cinsellik” eğilimi yatmaktadır. Dolayısıyla arkadaş edinme isteğinin temelinden cinselliği çıkarttığımız taktirde sanal ortamlardan arkadaş bulmak gerçekten zordur.

Bundan dolayı chat siteleri ve arkadaşlık uygulamalarına takılanlar, kendisini rahat ve Anonim hissetmektedir. Dolayısıyla, Anonim olmanın verdiği dayanılmaz hafiflik sonucu cinsellik ön plana çıkmaktadır. Benim yıllar içinde edindiğim tecrübe ve gözlemlerim bundan ibarettir. Sizin de konu hakkında farklı fikirleriniz varsa lütfen yorum olarak bildiriniz.

Tanışma Siteleri Yorumlarından Bazı Örnekler

Arda :  Bir flört ve arkadaşlık sitesinden parayla mesaj hakkı satın aldım. Fakat bir türlü gerçek hesaba denk gelmedim. Üstelik verilen cevaplar hep aynı olduğu için karşımda insan mı yoksa robot mu olduğunu anlayamadım. Gitti paracıklarım.

Kazım: Limanit arkataşlık sitesine ücret karşılığında vip üye oldum. Maillerime hiç cevap verilmedi. Fake hesaplar ve botlar sürekli bana SMS atıyor. Sistem tamamen düzmece ve sahte. Ücretimi ödediğim halde hala normal bir üye gibi görünüyorum.

Ceyhun: Gizlipartner sitesine üye oldum fakat kimseyle iletişim kuramıyorum. Ödediğim paralar buhar oldu uçtu. Haram zehir zıkkım olsun. Paramla rezil oldum ve bir arkadaş dahi edinemedim.

Benzer Konu Başlıklarını Okumaya Ne Dersiniz ?

[wpb-random-posts]

KaRa Demir 108

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *

error: Content is protected !!