Büyük Utanç Çocuk Gelin

KaRa Demir     30-01-21     Sohbet Hikayeleri     Büyük Utanç Çocuk Gelin     891 Defa Okundu

Büyük utanç çocuk gelin konulu hikayemize hoşgeldiniz sevgili dostlarım. Umarım bu hikayeyi beğenirsiniz. Gül hayatının en büyük utancını yaşıyordu. Ne kadar dirensede, kurtulamadı pislik adamın elinden.  Kıyametler kopuyordu minicik yüreğinde, ruhu bedeniyle can çekişiyordu.  Nasıl bir İnsafsızlıktı?. Bu nasıl kardeşti ? Ikı tane şiddetli bir tokat indi yüzüne, arkasındanda tehditler savurdu “kimseye tek kelime etmeyeceksin, anladın mı beni ?” Tekrar tekrar ayni cümleyi kuruyordu iğrenç mahluk. Zavallı Gül, kumarbaz dayakçı babadan kurtuldum derken, kader ona en iğrenç sahneyi yaşatmıştı. Daha on beşine basmadan babası kumar borcunu karşılamak için masum tertemiz kızını vermişti Ahmet Beye. Oda oğluyla evlendirmişti. Daha evleneli bir ay olmuştu.

Büyük Utanç Çocuk Gelin

Gül, şoka girmişti, sadece olduğu yerde kalakalmıştı utanç içerisinde bir şeyler mırıldanmaktaydı. “Neden ben, Neden?” Berbat bir halde etrafına bakınırken bir yandan da üstünü başını toparlamaya çalışıyordu. O an yaşananların ger­çek olduğunun bir kez daha farkına vardı. Keşke şuracıkta ölseydi diye dua etti. Tehditler kulağında çınlarken yaşadıklarını hangi cesaretle kime ve nasıl anlatabilirdi ki ! Kimseler inanmazdı ona hatta infazı o dakikada gerçekleştirilirdi. 

Göz yaşlarını tutamadı, ayağa kalkıp üstünü başını hızlı hızlı düzelttikten sonra ahırdan koşar adımlarla evine gitti.  Eşi Mehmet henüz eve gelmemişti. Evine gelir gelmez, banyoya girip dakikalarca yıkanmaya başlamıştı. Bir yandan da sessiz sessiz ağlıyor birilerinin onu duymasındanda korkuyordu. Bundan sonra Eşinin yüzüne ve en önemlisi kendi bedenine nasıl bakıp yaşayacaktı?

Gül Acı ve Izdırap Çekiyor

Bu nedenle, ne yapacağını bilemiyordu “Belki kurtuluşum Canıma Kıymaktır”, diye düşünürken, kocası Mehmet geldi. Hemen toparlanarak eşinin yanına gitti. Eşi çok sevecen ve merhametli birisiydi. Severek evlenmemişlerdi, ama Mehmeti sevmeye başlamıştı. Her şeyi itiraf etsem mi diye düşündü bir an, sonra vazgeçti. Kocasının tepkisinden korktu.

Artık günler geçtikçe dört duvarlar üstüne üstüne geliyordu. Bu nedenle, geceleri kabuslarla uyanıyordu. Bu ızdırap artık dayanılmaz bir sancıya dönüşmüştü. Zorunlu olmadıkça artık evden bile dişari çıkmıyordu. Defalarca intihar etmeyi düşünmüştü fakat Allah korkusu yüzünden teşebbüs edemedi.  Günler geçtikçe Gül sa­rarıp solmaya sürekli baygınlık geçirmeye başladı. Eşi Mehmet Gül’ü alıp kasabadaki sağlık ocağına götürdü. Birçok tahlil yapıldı ve muayenenin ardından da Gül’ün hamile ol­duğunu öğrendi. Kocası sevinçten havalara uçuyordu ama Gül acı acı yutkundu. Bu güzel habere sevinemiyordu.

Hayata Bağlanma İçgüdüsü

Gül’ün haya­ta bağlanmak için bir sebebi vardı artık. Yüce Allah ona bir can teslim etmişti ve onu korumak zorundaydı. Dua edip sabır dilemekten başka şansı olmadığını kabullenmeye başlamıştı.

Ama Günler geçtikçe Gül  bebeğinin belki o pislik mahluktan olabileceğini düşünerek, kendinden iğrenmeye başladı. O masum bebeği nasıl sevecekti. Aynalara bakamaz oldu. Pis bir lekeyle artık yaşayamıyordu. Kesin bir karar vermek zorunda kaldı. Eline kocası Mehmetin Av tüfeğini aldı, ve o iğrenç saldırıya uğradığı Lanet ahıra gitti. Diz çöktü, besmele çekti „Allahım beni Affet“ diyerek çekti tüfeği. Narin bedeni oracıkta can verdi. Hiç acı çekmeden veda etti dünyaya, sessiz sedasız, yaşadığı utançla birlikte göçtü bu dünyadan…

Değerli okurlarım, maalesef bu tür olaylara sıkça rastlıyoruz. Genelde toplum tarafından, saldırıya uğrayan Kadınlar suçlu bulunmaktadır. İnsanlık ayıbını işleyenler cezalarını çekmiyor. Aile bu durumu örtbas edip kapatıyor. Bazen zorunlu olarakta evlendiriliyorlar.

Derdimizi anlatacak dostlar arkadaşlıklar edinmeliyiz. Güvenilir sohbet sitelerini araştıra bilir, saglam dostluklar kurabiliriz… dertler anlatılınca azalıyor. Bazen bittim dediğin yerde, bir çare mutlaka bulunmaktadır. Korkma, cesaretini topla. Sohbetbaslar.com tıkla, sevecen insanlarla tanış. Sohbet odaları olarak, toplumda kanayan bir yaraya parmak basmak istedik. Sevgi ve muhabbetle kalmanız dileği ile hoşça kalın. [wpb-random-posts


Yorumlar (36 Yorum)

  Bu denli bir konuyu kaleme alan sevgili hacer e emegi için tşkeler. Evet ne yazikki bu yğr olaylar günümüzde sık yaşanıyor oysa ki böle olaylarda susmamak gerekir bu adice pislik ce yağılan yanlışların asla cezasız kalmaması gerikir. Toplum olarak bu tür olaylarda neden se susturulmayı tetcih ediliyor. Susmayın konuşun ki böle olaylar yaşanılmayacak toplum tarafından agır cezalar verilmesini saglasın. Kalemin daim yürek sesin incikmesin inşallah. Emeğine sağlık

   Tesekkür ederim Özkan, okuyan yüregine sağlık
   Daha agır cezalar sart !!

   Sohbetın tek doğru adresi Sohbetbaslar.com

  DoStttt.. Sesime ses olan derdime dert yoluma yoldaş olan muhabbetin en tatlı en zamansız olanı.. Hacer mmmm 🌹🌹🌹🌹 emegine yüregine kalemine saglık… Sohbetbaslar.com ailesi olarak tüm gönül dostlarını bekliyoruz..

   ❤️ teşekkür ederim canim, okuyan güzel yüreğine sağlık !

   Samımı arkadaslık dostluk için, herkesi sohbetbaslar.com bekleriz, durma sende katıl aramıza.

  Başta makaleyi yazan Hacer hanımın emeğine yüreğine sağlık Sohbetbaslar.com ailesi ve yönetimi olarak sanal alemin en kaliteli en nezih sohbet platformuna sizleride bekleriz…

  Selam mükemmel bir ortam güzel olmuş burda olmak güzel

   Aleyküm selam Hakan, çok teşekkür ederim…
   Güzel ortam güzel insanlarla mümkündür.

   Bizimle birlikte olduğun için teşekkür ederim

  Maalesef ki olmaması gereken şeyler ama yaşıyoruz görüyoruz hayatımızda. Umarım toplum olarak bu konuda bilinclenip bu olayın önüne gecebiliriz . Bu makaleyi kaleme alan ve toplumsal farkındalığa dikkat çeken saygideger Hacer arkadaşımizada teşekkür ederim. Böyle güzel faydalı yazılarının devamini dilerim

   Çok teşekkür ederim Kerem, okuyan yüreğine sağlık… inşallah daha bilinçli ve merhametli bir toplum oluruz. Sağlıklı nesiller yetiştiririz..

  S.Aleyküm Sohbetin dogru adresi Sohbetbaslar da olmaktan mutluluk duyuyorum kaliteli nezih bir ortamda siz degerli arkadasları aramızda görmekten mutluluk duyarız. Mekaleyi yazan Hacer Hanıma sonsuz teşekkürler.

  emeğine yüreğine sağlık HACER

   Teşekkür ederim Aykız, okuyan güzel yüreğine sağlık !

   Bütün gönül dostlarımızı sohbetbaslar.com bekleriz..

  Kuzum yine cok guzel soylemissin emegine yuregine saglik

   Melodie mm sagol gülüm, okuyan güzel yüreğine sağlık canim..

   Kaliteli arkadaslıklar için sohbetbaslar.com dayız !!

  Kadına şiddete hayır demek zorunda bırakıLmayacağımız bir hayat diLiyorum.

  Adminimizin emegine kalemine saglik cok onemli bir konuya deginmis.Sohbetbaslar ailesini ziyaret etmeyi unutmayiniz.:)

   Tesekkür ederim Vanilya mm, okuyan gözlerine sağlık.

   Seviyeli kaliteli bir sohbet kanalı ariyorsanız, sohbetbaslarda buluşalim

  Bilgi çağında, teknoloji zamanında gelinebilecek en güzel durum çocuk gelinlerin sesine ses olmak(!). Hayatın acı ama gerçek yüzünü bir kez daha gözler önüne serip birilerinin duymasını sağlamayı amaç edinerek kaleme aldığın bu yazı için teşekkürler Hacer. Kalemine, emeğine sağlık…

   Çok teşekkür ederim Dolunay, okuyan yüreğine sağlık.

   İnsallah daha bilinçli nesiller yetiştiririz.. daha merhametli, ahlaklı

  Sevgili Hacer, her zaman oldugu gibi uzerinde durulmsasi gereken, yurekleri sizlatan bir konuyu ele almissiniz, yureginize emeginize saglik.. yazilarinizi zevkle takip ediyorim ve kaleminizdeki akicilik okadar ahenkliki, yorulmadan sıkımadan nasil basladigimi anlamadan sonuna geldigimde anliyorum.. yazi icin tekrardan tesekurler..

  Emeğine ve Yüreğine Saglik Hacer

  Gece_mavisi

  Eline emeğine sağlık Hacer çok güzel olmuş

  Çok önemli bi konuyu Ele almışsınız Toplum olarak Bu ve Buna benzer olaylara karşı Tepkimizi Duyuramıyoruz malesef.Bu ve buna benzer Olayların Artık SoN Bulması dileklerimle,duyarlılığınız dan dolayı sizede ayrıca teşekkür ediyorum

  Sevgili admin arkadaşım HcR öncelikle böyle bir yazıyı kaleme aldığın için tebrik ediyorum özelikle türkiye de son zamanlarda şunu öğrendim ki bir çok kadın çocuk yaşlarda ya ile içi ya dışarıdan tacize uğramış düşünsene 7 8 yaşlarında çocuk bunlar nasıl bir zihniyettir bu bir çocuğa nasıl yapabiliyorsun bunu:(ne yazıkkı biz kadınlar erkeklere nazaran çok güçsüz oluyoruz hele birde küçük yaşlarda böyle bir şey yaşamış kadının pisikolojisi hayatı boyunca düzelmiyor ileride ne kadar mutlu olursa olsun bu onda kapanmayan aklına geldikçe kanayan bir yara olarak kalıyor kadına tecavüz kadına şiddet kadına istismar kadına pisikolojik şiddet bitsin artık yeter sende bir kadınsın bu yazıyı okuyorsun biliyorum belki sende yaşadın susmaa korkmaa sen sustukça daha nice canlar katledilecek!!! Kadın cinsiyeti deyip geçme o kadınlar bir öğretmen, bir doktor, bir avukat, bir ve en önemli o kadınlar bir Ana!!( banyodan sonra saatlerce uğraşacağın bir saçın yok sancısını çekiceğin regl ağrın yok 9 ay boyunca karnında taşıyacağın bir can yok istediğin saate dışarı çıkarsın karışacak, dışarıda laf atacak kimse yok sadece adam olucaksın be adam!!!

   Ve ayrıca şunda söylemeliyim ki 13 14 15 yaşındaki kızlara eline kına başına gelinlik değil kağıt kalem kitaplar yakışır ateşe atmayın onları göz göre göre!!!

    Evet, bu çocukların hayallerini yıkmayın ! Bu çocuklar bu kızlar, geleceğin nesillerini yetiştirecek ! Sağlıklı nesiller yetişmesi olanaksız olur 🙁 Daha ciddi caydırıcı cezalar gerek. İdamsa idam …

   Çok haklısın gülüm… gercekten büyük bir ayıp bu ! Bu devirde hala böyle olaylarla karşılaşmak utanç verici !

   Erkeklerde artık Adam olsun. Kendi Namuslarına önem verdikleri gibi, diğer insanlarında namussunu korumak gerek, sahipsiz diye istediğini yapamazsın !!

   Adam olmak o kadar kolay degil işte..

  selam herkese boyle bi konuya yerverdigin icin cok tesekurler hacer ama bukonular turkiyenin kara bilekesi dir buna erkeklik denmiyo dunya dilin de cahillik ve zekasizlik deniyor emegine saglik hacer hanim boyle bi sohbet kanalinda mutluyum noye dersen burda realden daha iy bi arkadas ortami saygi gordum saygi varsa biyerde huzur ve mutluluk da vardir biz insan oglunun aradigi da bu aslinda sadece az da olsa deyerli ve mutlulugu bulmak istememizden gecer oda burda sohbetbaslar aylesin de hattinden fazla var herkese saygilar

   Çok teşekkür ederim Suskun, aynen katılıyorum sana…

   Gercek dostlukların edinildiği tek doğru kanal sohbetbaslar.com

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri

Arama motorlarına sohbet siteleri yazdığınızda karşınıza yüzlerce chat sitesi çıkmaktadır. Bu chat siteleri arasında en iyisi olan kaliteli sohbet sitemiz sizlere güvenilir vakit geçirmeniz için tasarlandı. Bu siteler arasında en ideal ve güvenli olan SohbetBaslar.Com sohbet siteleri sektöründe genellikle kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Özel mesajları kapatmak, chat sohbet etmek, rahatsızlık veren kullanıcıları bloklamak gibi çeşitli güvenlik önlemleri bulunduğu için herkesin rahatça istediğiyle sohbet etmesi amaçlanmaktadır. Her kitleye uygun bir dil kullanmak ve sitemize giren her sohbetci için ayrı bir nick/rumuz belirlemek ve bu rumuz üzerinden kayıt tutmak amacıyla yalnızca rumuz loglama ihtiyacı duyuyoruz. Şimdi sen de tamamen ücretsiz chat sohbet odaları arasında olan en güvenilir chat odalarına katıl, yeni insanlarla tanışıp hayatına renk kat.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2023 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu KaRa

Sohbet Sayfaları | sitemap