Yahoo Chat Odaları

KaRa Demir     03-10-23     Sohbet     Yahoo Chat Odaları     50 Defa Okundu

Yahoo Chat Odaları

Yahoo Chat Odaları ismini duymayanınız hemen hemen yok gibidir. Çünkü en eski haberleşme, mesajlaşma ve sohbet (chat) programı olan Yahoo Messenger oldukça meşhurdu. Fakat 20 senelik hızlı ve şaşalı bir dönemden sonra, 2018 yılında maalesef kapanarak yayın hayatına son verdi. Bu kapanışın elbette çok vahim nedenleri vardı. Özellikle reşit olmayan bireylerin bu sitede cinsel istismara uğradığına dair çok kuvvetli deliller mevcuttu. Bu nedenle Yahoo şirketi bir açıklama yaparak bütün özel chat odalarını kapattığını duyurdu. Bu kapanma kararı, bir çok yahoo müşterisini oldukça kızdırdı. Çünkü Yahoo Messenger ilk çıktığında kullanıcılar burada oldukça vakit geçirip eğleniyorlardı. Fakat yahoo’nun kapanmasının sizi kesinlikle üzmesine izin vermeyeceğiz. Çünkü hepinizin elinde arkadaş edinmek, onları tanımak, yabancılarla chat yapmak için bir çok özelliğe sahip cep telefonu mevcut. Bu nedenle sohbetbaslar.com sitesi, popüler bir sosyal arkadaşlık ağı olarak hızla ilerlemektedir.

Yahoo Arkadaşlık Odaları

Sohbetbaslar.com sitemizin bünyesinde yeni açtığımız Yahoo chat odalarını sizlere takdim etmekten onur duyuyorum. Sitemizde, arkadaş edinmek, muhabbet etmek Çok daha kolay hale geldi. Yapmanız gereken tek şey, bir oda ismine tıklamak, rumuzunuzu girmek ve hududu olmayan keyif ve eğlence dünyasına adım atmaktır. Yahoo chat odaları tamamen ücretsizdir. Dolayısıyla bu odalarda arkadaşlık kurabilir düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Sohbetbaslar.com sitemizin bir çok odasında kadın ve erkekle bedava görüşmenize olanak sağlıyoruz. Bu görüşmelerin tamamı kayıt olmadan ve ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Artık, aşk, sevgi, tutku gibi duygularınızı çevrimiçi insanlarla havalı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Aynı ilgi sahasına sahip değişik insanlarla etkileşime geçebilirsiniz. Bu şekilde hayatınızın tamamına bir eğlence yükleyebilirsiniz.

Yahoo Sohbet Sitesi

Bu site, karşılıklı düzgün şekilde konuşan kadın ve erkeklerle buluşmak için online arkadaşlık sitesidir. Yahoo odaları tamamen ücretsizdir. Bu şekilde bir çok insanın arkadaş bulmasına ve online iletişim kurmasına imkan sağlamaktadır. Fakat şunu da belirtmeden geçemeyeceğim. Bütün odalarımız yüksek bir güvenlik ve kontrol ağıyla örülmüştür. Dolayısıyla sitemizin her fırsatta deklare ettiği kurallara uymanız önem arzetmektedir. Çünkü kural, kaide, disiplin, nizam, intizam gibi kavramlar sistemin sağlıklı yürümesi için önemlidir. Kurallara uyulduğu taktirde hiç kimse sizin genel ve özel sohbetinize müdahale etmez. Sohbet odaları olarak bir makalenin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sağlıcakla kalınız.

Bir önceki yazımız olan Sohbet Esnasında Dinlemek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri

Arama motorlarına sohbet siteleri yazdığınızda karşınıza yüzlerce chat sitesi çıkmaktadır. Bu chat siteleri arasında en iyisi olan kaliteli sohbet sitemiz sizlere güvenilir vakit geçirmeniz için tasarlandı. Bu siteler arasında en ideal ve güvenli olan SohbetBaslar.Com sohbet siteleri sektöründe genellikle kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Özel mesajları kapatmak, chat sohbet etmek, rahatsızlık veren kullanıcıları bloklamak gibi çeşitli güvenlik önlemleri bulunduğu için herkesin rahatça istediğiyle sohbet etmesi amaçlanmaktadır. Her kitleye uygun bir dil kullanmak ve sitemize giren her sohbetci için ayrı bir nick/rumuz belirlemek ve bu rumuz üzerinden kayıt tutmak amacıyla yalnızca rumuz loglama ihtiyacı duyuyoruz. Şimdi sen de tamamen ücretsiz chat sohbet odaları arasında olan en güvenilir chat odalarına katıl, yeni insanlarla tanışıp hayatına renk kat.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2023 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu KaRa

Sohbet Sayfaları | sitemap