Seviyeli Sohbet Odaları

KaRa Demir     23-10-20     Chat     Seviyeli Sohbet Odaları     860 Defa Okundu

 

Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli sohbet odaları ahlak konumuza hoş geldiniz. Özellikle güzel ahlak konusu oldukça önemli bir konudur. Dolayısıyla dünyaya gelen bir insan, doğuştan ölüme kadar güzel ahlak üzerine yaşamalıdır. 

Ahlak Nedir ?

Ahlak toplumu oluşturan kişilerin birlikte benimsedikleri uymak zorunda bulundukları davranış biçimleri ve kurallardan oluşan huylardır. Peki Erdem ne demektir? Erdem bir insandaki iyi huy ve davranışların tamamıdır. Erdem kısaca insanı insan yapan değerdir.

Çevremize baktığımızda, ürpererek gördüklerimiz olaylar bize Dini ve ahlaki değerlerimizi yavaş yavaş kaybettiğimizi göstermektedir. Ne yazık ki insan olma vaziflarımızi kaybediyoruz! Toplumca bu kavramlardan çok uzakça yaşiyoruz. İnsanların önceliği ahlak ve dini değerler yerine şahsi değerler oluyor. Aç gözlülük, cimrilik, küfür, alaycılık, menfaatperestlik, acımasızlık ve benzeri kötü huylarımız ön plana çıkıyor. İyi olmak aptallık, kötü olmak ise uyanıklık olarak görülüyor. Güzel ahlaklı saf, içten, sade, temiz davranışlar sergilemek yerine, kötü insanlara imreniliyor! Böyle bir toplum çökmeye mahrum kalıyor. Kötü olmanın, lanet okumanın, insanlara zarar vermenin, toplumu tahrip etmenin, devlete hasar vermenin marifet sayılıyor!

Dolayısıyla, Güzel ahlaklı kişi yalnız insanlara değil tüm canlılara ve doğa’ya karşı sevgi, merhamet, ve anlayış gösterir.

Seviyeli Chat Siteleri

Artık, İnsanca davranalım. İnsanca isteyelim, insanca düşünelim, hislerimizi insani değerlerle sınırlayalım. Bundan böyle, kısaca Erdemli olalım. Güzel ahlak aynı zamanda yumuşaklık, adalet, alçak gönüllü hoşgörü demektir.

Biz sohbetbaslar ailesi olarak güzel davranışlara çok önem veriyoruz. Userlerimiz için Seviyeli Sohbet ortamı sunmaktan ve kaliteli insanları buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizi diğer sitelerden üstün kılan, kaliteli  hizmet ve güvenilir ortam sunmaktır. Sağlıklı iletişime çok önem veriyoruz ve üsluba.  Elbette Saygı ve sevgi çerçevesinde Fikirlerinizi paylaşabilir, farklı insanların görüşlerinide alabilirsiniz. 

Sizlerde temiz bir ortamda seviyeli sohbet odaları etmek istiyorsanız, daha fazla beklemeden aramıza bilgisayarınız veya mobil uygulaması ile kolayca bağlana bilirsiniz.

Unutmayalım, Ahlaksız insanın zerre değeri yoktur!

Önce iyi insan olalım, sonra yeni yetişen zeki aydın gençlerimize örnek olalım. Umut ediyorum  ki güzel ahlak hepimize umut olacaktır.

Güzel ahlak ve sevgi insanlığı kurtaracaktır.

İnsani değerlerimizi kaybetmeme umudu ile, Hoş kalın, Sevgiyle kalın, İnsan kalın !

Bir önceki yazımız olan Adıyaman sohbet odaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorumlar (12 Yorum)

  makeleyi hazırlayan degerli adminimiz e tşkr ederim öncelikle rabbim peygamber efendimiz in sünnetinden bizleri alı koymasın ve mrf ve ahlak kurallarını yitiren bir millet olmayı rabbim bize göstermesin degerlerimiz i unutmamak nasip eylesin emek veren yazan admin arkadaşıma tşkrler kalemi daim olsun .. yaradılanı sev yaradandan ötürü

  Gece_mavisi

  Eğmeğine sağlık kuzum

  Slm Hacer Hanım emegine yuregine saglık.

  Makaleyi paylaşan admin arkadaşımızın emeğine sağlık Sohbetbaslar.com ailesi olarak Seviyenin bir an eksik olmadığı nezih ve kaliteli bir sohbet adresi Sizleride aramızda görmek İsteriz…

   Teşekkür ederim esaret, okuyan gözlerine sağlık inşallah.

   Dostlugun arkadaşlıgın yeni adresi Sohbetbaslar.com, bütün dostlarımız davetlidir.

  Harıka Bır Yazı Emegınıze SaqLık 🙂

  Öncelikle yeni guzel konularla yine karşımızda sensin hacer emegine guzel yuregine saglik din ırk olarak çok degisik kültürlerde olsa ahlak her yerde aynıdır değişmez sadece aile çevre ve insanlar bir insanın ahlakını yaşama tarzını etken en önemli şeylerdir kısaca 10 parmagimiz bir degil ornek olarak

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri

Arama motorlarına sohbet siteleri yazdığınızda karşınıza yüzlerce chat sitesi çıkmaktadır. Bu chat siteleri arasında en iyisi olan kaliteli sohbet sitemiz sizlere güvenilir vakit geçirmeniz için tasarlandı. Bu siteler arasında en ideal ve güvenli olan SohbetBaslar.Com sohbet siteleri sektöründe genellikle kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Özel mesajları kapatmak, chat sohbet etmek, rahatsızlık veren kullanıcıları bloklamak gibi çeşitli güvenlik önlemleri bulunduğu için herkesin rahatça istediğiyle sohbet etmesi amaçlanmaktadır. Her kitleye uygun bir dil kullanmak ve sitemize giren her sohbetci için ayrı bir nick/rumuz belirlemek ve bu rumuz üzerinden kayıt tutmak amacıyla yalnızca rumuz loglama ihtiyacı duyuyoruz. Şimdi sen de tamamen ücretsiz chat sohbet odaları arasında olan en güvenilir chat odalarına katıl, yeni insanlarla tanışıp hayatına renk kat.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2024 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu LeoN

SohbetBaslar chat odaları yaz sohbet özlem sohbet

Sohbet Sayfaları | sitemap