Mobil sohbet sitesi

Dixy     17-05-22     mobil sohbet     Mobil sohbet sitesi     350 Defa Okundu

Mobil sohbet sitesi size gelip geçen mevsimler gibi hayatınıza hem yeni heyecanlar katacak. Hemde her mevsim bazı sürprizle dolu olacak. Kaybettiğiniz heyecan yeniden sizde huzura kavuşacak.
Hepimiz reel sohbet hayatımızda bir şeyler sebebiyle neşemizi, gülen gözlerimizi, sevgimizi, heyecanımızı zamanla kaybederiz.
Insan oğlu öyle çiğ süt emmiş. Vaktiyle hoş gelen artık boş geliyor olmuştur. Çünkü hayat benliğimizden zamanla yok etsede bazı şeyleri duygular silinmez. Her zaman kalbimizin bir kenarında kalır. Ateşlemeyi bekleyen barut hesabı.
Hayat yelkeninizi dolduracak sıcacak  bir nefes istersiniz zamanla. Evli yada bekar olmanız bunu değiştirmez. Evlilerde o nefese ihtiyaç duyabilir. Zira hayat insanı her evlilikte güldürmüyor.
Ben bekar biri olsamda mobil chat odaları içinde tanıdığım bir çok evli insanın anlattıklarından biliyorum.
Enginlere açılmak istedikleri ve kaybettiği heyecan sebebiyle burada olan bir çok evli arkadaşımız var.

Mobil sohbet sitesi

Derdine derman arayan herkes. Fırtınalar kopunca sığınacak limanı kolaylıkla ücretsiz sohbet siteleri içinde bulabilmekte.
Lakin elbette hayat gibi sanal dünyanın içinde de vefasız alaylı insanlar bulunmakta. Öncelikle herkesi bir tutma ve birden güvenme. Kimseye aldanma!
Sevildikçe kendinde vefasızlaşma. Hangi halde olursan ol önce kendi akibetini hesaba çek sonra başkasının akıbetine yardım et.
Mobil chat her erişimi sana kolaylaştırırken yoldan çıkmayıda insan oğluna kolay kılıyor. Aldanma ve elinden geldikçe insanları aldatma.
Bir çok yalan dolan insan varken. Sen içlerinden kendini ayırt ve her daim dürüst olmayı seç. Işte o zaman anlayacaksın sanal sohbet hayatı ne kadar güzel oluyor senin için.
Biliyorum bugün cümleler biraz akıl verir gibi oldu. Fakat ücretsiz mobil chat kolaylığı gözümüzü bazen kör edebiliyor.
Sizlerde kendinizce gözünüzü dört acın istedim hepsi bu.

Mobil Sohbet Sitesi

Mobil Sohbet Sitesi

Mobil chat odaları

Hepimiz bir gün ölüp gideceğiz. Bir sen yada ben hayata kazık çakmıyor. Ancak masallarda bitmeyen ömürler. Bu yüzden yaşarken hayatın tadına varıp keyfini çıkartmak gerek. Ha iki gün fazla ha iki gün az olsun yaşantınız.
Ateşte kül, toprakta gül olmadan önce. Sende insan olduğunu ve duygularını burada www.sohbetbaslar.com adresinde bizimle hatırla.
Yanında olmasa bile chat dünyasında sükründe, sabrında ve sevginde olmayı hak eden bir çok insanı sohbetbaslar  ile tanıyacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Mobil chat odaları başlıklı makalemizde chat, irc chat ve Mobil chat odaları hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri

Arama motorlarına sohbet siteleri yazdığınızda karşınıza yüzlerce chat sitesi çıkmaktadır. Bu chat siteleri arasında en iyisi olan kaliteli sohbet sitemiz sizlere güvenilir vakit geçirmeniz için tasarlandı. Bu siteler arasında en ideal ve güvenli olan SohbetBaslar.Com sohbet siteleri sektöründe genellikle kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Özel mesajları kapatmak, chat sohbet etmek, rahatsızlık veren kullanıcıları bloklamak gibi çeşitli güvenlik önlemleri bulunduğu için herkesin rahatça istediğiyle sohbet etmesi amaçlanmaktadır. Her kitleye uygun bir dil kullanmak ve sitemize giren her sohbetci için ayrı bir nick/rumuz belirlemek ve bu rumuz üzerinden kayıt tutmak amacıyla yalnızca rumuz loglama ihtiyacı duyuyoruz. Şimdi sen de tamamen ücretsiz chat sohbet odaları arasında olan en güvenilir chat odalarına katıl, yeni insanlarla tanışıp hayatına renk kat.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2024 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu LeoN

SohbetBaslar chat odaları yaz sohbet özlem sohbet

Sohbet Sayfaları | sitemap