Hollanda sohbet siteleri

Dixy     25-06-22     Sohbet     Hollanda sohbet siteleri     308 Defa Okundu

Hollanda sohbet siteleri yoruldum artık gurbet ellerde  memleket hasretim çok derinlerde diyen gurbet sohbet etmek isteyenlerin bir arada buluştuğu bir yer.
Burada gurbet acı gelir sözlere bile. Dayanılmaz olduğu her anda insan kendini buluyor bu sohbet sitesinde. Ne bir suret önemsiyor insan. Nede başka bir olgu. Tek önemsediğimiz gönlümüzün hoş boşluğu.
O boşluğu doldurmanın tamam etmenin yollarına bakar herkes. Bil hassa yurdundan uzakta ise insan kendi lisanına hasret. Işte o zamanlarda arar müslüman Türk yurttaşını. Bilsede yaban ellerde yiyecek ekmeği, yinede her daim muhtaç sohbet etmeye insan.
Hollanda nasıl bir yer bilmiyorum. Hiç yurt dışına çıkmadım fakat planlarım var. Benimkisi gezmek amaçlı ama. Dün arkadaşımla uzunca konu Hollanda chat olmasada bilir misiniz? Şu yeşil kart mevzu.
Amerikada işçi olabilmek ve oturum alabilmek için green kart diyorlar. Başvurusu onaylanmış. Lakin başvuru sebebi eşinin arzusuydu. Hiç onaylayacağı aklına gelmezdi. Şimdilerde tasaya düştü nasıl yapacağız yaban ellerde diye. Hastalık sorun sağlık sorun diye. Ailesiyle arası açıldı ve haklı.
Hayatta bazen bir şeyleri denemek için şans diyoruz. Fakat sonucunda hayatımızı sil baştan değişiyoruz.

Hollanda sohbet siteleri

Hollanda, Almanya, Amerika yada başka bir ülke ne fark eder. Adı gurbet hepsinin. Türkiyede bile insan bazen özlerken ailesini nasıl özlemesin yaban ellerde.
Bazen aile özlemini dertler sorunlar bile bastırıyor.
Hayatta dert yada bitmiyor. Dışarıdan en harika gördüğümüz evliliğin iç dünyasına bile neler olduğunu tahmin bile edemezsiniz.
İste bu yüzden biz insan oğlu hep dertleşmeye ihtiyaç duyar. Bunalır bu bunalımlık devam ettiği zamanda içine kapanmalar başlar.
Bu içine kapanma hallerini ancak sohbet ederek önleye biliriz. Hayat çok kısa. Evet zorda aslında. Bazen tatlı, bazen acı günler yaşıyoruz. Bu günlerde herkes eline telefonu alınca her hangi bir mobil sohbet sitesi arıyor. Yada hemen sosyal paylaşım ağına giriyor.
Mobil sohbet sitesi bu yönde kolaylık. Sen tarayıcıdan başka şeye ihtiyaç duymadan sende katılabiliyorsun olan sohbete.

Hollanda chat odaları

Sizlerde ister Türkiye içinde her hangi bir şehrimizde olun. Isterseniz Dünya’nın her hangi bir ülkesinde olun.
İstediğin her an, zaman kaybetmeden kolay sohbet edebilmek için elindeki telefonla mobil sohbet sitesi içine girebilirsin.
Yeni insanlar tanıya bilir. Ve hatta bu tanıdığın insanların lisanlarını bir nebze olsun merak edip öğrene bilirsin.
O halde yapman gerekeni yaz aklının bir kenarına tarayıcınıza www.sohbetbaslar.com yaz sende sohbete başla…

Hollanda Sohbet Siteleri

Hollanda Sohbet Siteleri

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi yalnız vakit geçiren insanları bir araya getirerek, yeni arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olur.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu By X