Güvenilir Chat Odaları

Reset     31-07-23     Genel     Güvenilir Chat Odaları     77 Defa Okundu

Güvenilir Chat Odaları konusu bana bugün sohbet odası içinde yaptığımız muhabbeti hatırlattı. Şimdi bu sohbet konusu yine sohbet siteleri içinde aldatan kadınlar ve erkekler. Arkadaşın birisi bir kadın ile tanışmış. Sevgili olmuşlar. Tabi hayaller her zamanki gibi Paris. Fakat gerçekler her zaman farklı olur.

Adam evlilik hayalleri kurarken kadın birden fazla kişi ile konuşuyormuş. Birliktelik yaşamasa bile gününü gün ediyormuş hanımefendi. Facebook da birisiyle hoş sohbet ediyor. Başka bir sanal sohbet platformu içinde bir başkası ile hoş chat yapıyor. Adam ise kadının sadık olduğunu sanıyormuş. Elbette sanal ortamda kimin nasıl haberi olacak ki?

Bu konu genel sohbet alanında açıldığında beye “Abi yaşın kaç?” dedim. Dedi “Yaşım 45”. “Peki abi, yenge hanım kaç yaşında?” diye sordum. Hanım ablamız da henüz 28miş.

Gel gelelim size sormak istediğime. Sizce aradaki yaş farkı ideal mi? 17 yaş fark var. Dile kolay. Tamam erkeğin yaşlısı kadın kıymeti bilir. Ama 17 yaş fark olursa aldatma kaçınılmaz gibi. Genç bayan ilk zamanlar olgun beyefendinin sohbetini sever. Lakin zamanla genç bir erkekle sevgili olmayı da tercih edebilir. Bu sebeple insan önce güvenilir olmalı bence.

Güvenilir Sohbet Ortamı

Elbette güvenilir olmak sadece hanımlar için geçerli değil. Bir çok ilişki, hele ki bu şekilde yaş farkı olan ilişkiler, çıkar üzerine kuruludur. Zira yaşı olan beyler yaşı yaşına uygun kadınlar tercih etse böyle olmaz. Bu kadınlar için de geçerli. Bazı yaşı olan hanım ablalar kendinden küçük erkekleri tercih ediyor. Genç kızlarla samimi sohbet isteyenler gibi çıtır genç delikanlılarla chat yapmak isteyen kadınlar da var elbet. Bir de bu insanlar arasında evli olup bekar insanlarla birliktelik tercih edenler var. Peki bu nedendir, ben de bunu çok anlamış değilim. Zira tek anlaşılan şey çıkar.

Bunun yanı sıra güvenilir chat odaları olmasını da istiyor insanlar. En başından beri söylediğim gibi, insanları ve tercihlerini anlamak çok güç gerçekten. Sanıyorum ki psikolojiyle alakalı bir şey bu.

Guvenilir Chat Odalari

Güvenilir chat

Örneğin, reel hayatında tanıdığımız babamız sanal sohbet hayatında karşımıza çıksa onu bile anlayamayız. Bu da bu tür sohbet sitelerindeki insanları diğerlerine karşı güvensizleştiriyor. İnsanlar hayatları boyunca yaşadığı her şeyin psikolojik baskısını bir döneme geldikten sonra yaşıyor. Bu da çeşitli depresyonlarla yüz gösteriyor. Hatta bazen insanlarda kimlik değişikliği gibi davranış değişiklikleri ve bozuklukları bile öne çıkıyor. Örneğin güvenilir chat odaları diye arama yapan ve sadece sohbet isteyen her arkadaşı eminim geçmişten kalan bir güvensizliği vardır.

Sevgili kullanıcılar, sohbet sitelerinde aslında bizim gibi insanlar var. Bu insanların her birisi kazanılabilir bir bireydir. O yüzden biz herkesi kazanmak istiyoruz.

Bunun için www.SohbetBaslar.Com yazın ve sohbete katılın.

Bir önceki yazımız olan Eski Chat Sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri

Arama motorlarına sohbet siteleri yazdığınızda karşınıza yüzlerce chat sitesi çıkmaktadır. Bu chat siteleri arasında en iyisi olan kaliteli sohbet sitemiz sizlere güvenilir vakit geçirmeniz için tasarlandı. Bu siteler arasında en ideal ve güvenli olan SohbetBaslar.Com sohbet siteleri sektöründe genellikle kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Özel mesajları kapatmak, chat sohbet etmek, rahatsızlık veren kullanıcıları bloklamak gibi çeşitli güvenlik önlemleri bulunduğu için herkesin rahatça istediğiyle sohbet etmesi amaçlanmaktadır. Her kitleye uygun bir dil kullanmak ve sitemize giren her sohbetci için ayrı bir nick/rumuz belirlemek ve bu rumuz üzerinden kayıt tutmak amacıyla yalnızca rumuz loglama ihtiyacı duyuyoruz. Şimdi sen de tamamen ücretsiz chat sohbet odaları arasında olan en güvenilir chat odalarına katıl, yeni insanlarla tanışıp hayatına renk kat.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2023 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu KaRa

Sohbet Sayfaları | sitemap