Gurbet sohbet

Dixy     19-05-22     Sohbet     Gurbet sohbet     333 Defa Okundu

Gurbet sohbet yaban ellerde kendi memleketine hasret kalmış yurttaşlarımızın chat alanı. Bir çok yurttaşımız Avrupada, Almanya’da, Rusya’da ve benzeri bir çok ulusta gerekse hizmet amaçlı gerekse benzeri sebeplerden ikamet etmekte. İnsanların doğduğu yer değil, doyduğu yerdir ikamet ettileri şehir yada ulus.
Işte tamda bu sebepten insanlar hemen hemen gelip gidemedikleri için yurtlarına. Senede bir yada iki senede bir mümkün olduğundan yurttaş arkadaşları edinmek isterler.
Bu isteklerine elbette facebook gibi sosyal ağlarda cevap bulmaları mümkün. Fakat bu yurttaşlarımızın bir çoğu evli barklı ve çocuklu.
Buna istinaden kendinizi deşifre etmeden yabancı insanlarla yani hiç tanımadığınız insanlarla tanışa bileceksiniz.
Kimse gurbet chat içinde gerçek adını sanını bilmeyecek. Kimse başına dert olmayacak.
Ne verdinse bilgi olarak verdiğinle yetinecek. Biliyoruz ki ne kadar mal mülk sahibi olursa olsun insan. Zenginlik kâr etmiyor, bir insanın sevgisine muhtaç olduğun sürece. Hayat parayla değil sevgiyle anlam buluyor.

Konu Başlıklarımız

Gurbet sohbet

Lakin nerede olursan ol reel sohbet hayatı yada sanal chat dünyası farketmez. Önemli olan büyük konuşmamak bu hayatta.
Mesela; ben asla diye başlayan cümleler kurmamak.
Başkasının başına gelen herşey bir gün olur seninde başına gelebilir. Örneğin, ben eşimi asla aldatmam sanal sohbet hayatında diyen bir çok insanın şu an sanal dünyadan tanıdığı sevdiği bir erkek yada bir kadın var.
Ve bir şey daha var ki; burada hiç kimseyi duyduğunuz hikayeler ile yaşadıkları ile kınamayacaksın. Ettigin iddia imtihanın, güldüklerin göz yaşın olur sonra.

Gurbet Sohbet

Gurbet Sohbet

Bu dünyada sadece bir kul olduğumuzu hiç unutmamalıyız. Varsın büyük olan lokmalarımız olsun. Lakin sözümüz hep olması gerektiği gibi kalsın.
Sanal hayatında yada reel hayatında kimin acısına gülersen bir gün aynı acıyı sende tatmak zorunda kalabileceğin hiç çıkmasın aklından.

Gurbet chat

Gurbettekilerle chat sohbet anlatmak istediklerimizi belkide sizlerde dahada pekiştirecek. Sizlerde yeni insanlarla tanışıp kaynaşdıkça sözlerimizi daha iyi anlayacaksınız. Ama önce tanışıp kaynaşmak için www.sohbetbaslar.com adresine gelmeniz gerek.
O halde zaman kaybetme. Sende yeni bulduğun bu adreste hemen başla sohbete.

Bir önceki yazımız olan Hemen Sohbet Hemen Chat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri

Arama motorlarına sohbet siteleri yazdığınızda karşınıza yüzlerce chat sitesi çıkmaktadır. Bu chat siteleri arasında en iyisi olan kaliteli sohbet sitemiz sizlere güvenilir vakit geçirmeniz için tasarlandı. Bu siteler arasında en ideal ve güvenli olan SohbetBaslar.Com sohbet siteleri sektöründe genellikle kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Özel mesajları kapatmak, chat sohbet etmek, rahatsızlık veren kullanıcıları bloklamak gibi çeşitli güvenlik önlemleri bulunduğu için herkesin rahatça istediğiyle sohbet etmesi amaçlanmaktadır. Her kitleye uygun bir dil kullanmak ve sitemize giren her sohbetci için ayrı bir nick/rumuz belirlemek ve bu rumuz üzerinden kayıt tutmak amacıyla yalnızca rumuz loglama ihtiyacı duyuyoruz. Şimdi sen de tamamen ücretsiz chat sohbet odaları arasında olan en güvenilir chat odalarına katıl, yeni insanlarla tanışıp hayatına renk kat.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2024 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu LeoN

SohbetBaslar chat odaları yaz sohbet özlem sohbet

Sohbet Sayfaları | sitemap