Chat Yap Geveze

KaRa Demir     20-10-23     Genel     Chat Yap Geveze     45 Defa Okundu

Chat Yap Geveze

Chat yap geveze odalarımıza safalar getirdiniz. Geveze insanlarla başa çıkma, onlarla konuşma konularında daha önce defaten makaleler yayımladım. Dolayısıyla hem eski bilgilerimizi tazelemek, hem de yeni ipuçları vermek için bu makaleyi yazmak elzem oldu. Bu konuyla bağlantılı olarak chat yap geveze odalarını da faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Ancak gevezelerle muhabbet ederken aşağıdaki uyarıları dikkate almanızı öneririm.

Chat Yap Geveze

Chat Yap Geveze

Geveze Bir İnsanla Nasıl Başa Çıkarım ?

Chat siteleri içerisinde veya gündelik hayatta, bir çoğumuz gevezeler tarafından mutlaka köşeye sıkıştırılmışızdır. Sohbet sitelerinde gevezelerle başa çıkmanın en kestirme yolu, yazdıklarına cevap vermemektir. Çünkü, zaten sesini duymuyorsunuz, yazdığı yazılarla sizi bayıltmasına izin vermeyin ve onunla ilgilenmiyormuş gibi davranın. Yani tamamen kendinizi izole edin. Fakat gündelik hayatta durum biraz daha vahimdir. Geveze bir insanın size makinalı tüfek gibi hiç susmadan bir şeyler söylemesine karşı, siz de onun kadar düşüncesiz davranın.

Chat Yap Geveze İnsanın Özellikleri Nelerdir ?

Çok konuşan ve sürekli gevezelik yapan insanlar kendilerini diğer insanlardan üstün görürler. Havalı görünmeye çalışırlar. Dolayısıyla son derece kibirlidirler. Başkalarının ilgi odağı olmaya bayılırlar. Aslında bütün bunların kaynağında, güvensizlik, iletişim eksikliği ve dar görüşlülük vardır. Çok enteresandır, tanıdığım bir çok geveze insanın antidepresan ilaç kullandığına şahit oldum. Çünkü bu insanlar kendi içlerinde yaşarlar ve sürekli kendilerinden bahsederler. Dolayısıyla bir çok samimi arkadaşını kaybederler.

Çok konuşkan ve dışa dönük insanlar, diğer insanlarla muhabbet ederek sosyal iletişime geçer ve deşarj olurlar. Bu sınıfa giren insanlar sesli olarak düşünürler. Bir de İçine kapanık insanlar vardır. Bunlar ise fazla konuşmayı sevmez, yalnız vakit geçirdiklerinde daha mutlu olurlar. Bazı insanlar, çok konuştuğunun, sürekli vır vır gevezelik yaptığının farkında bile değildir. Hatta, kendilerinin dobra sohbet yaptığını bile iddia ederler. Gevezelik yapan insanlarda mutlaka aşağıdaki sağlık sorunlarından birisinin olma ihtimali yüksektir.

Geveze İnsanlarda Bibolar Bozukluk

Bazı kişiler manik haldeyken beyinlerindeki basınç nedeniyle aşırı hızlı konuşabilir.

Şizofreni

Bu hastalık tamamen kişilerin konuşma şeklini etkiler. Şizofren kişiler basınçlı ve düzensiz konuşur. Bu kişinin konuşmalarını takip etmek zordur.

Kişilik Bozuklukları

Narsist kişilik bozukluğu olan şahıslar aşırı gevezelik yapabilir.

Kaygı Bozukluğu

Endişe ve kaygı aşırı konuşmaya sebep olmaktadır. Sosyal kaygısı olan bir çok insan, sosyal iletişimden kaçmaktadır. Fakat bazıları asabiyet ve kaygıdan dolayı, istem dışı aşırı konuşabilir.

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite

Bu hastalığa sahip kişiler de, aşırı konuşabilir, karşısındaki insanın sözünü sık sık kesebilir.

Bir önceki yazımız olan Chat Sitesi Hackleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri

Arama motorlarına sohbet siteleri yazdığınızda karşınıza yüzlerce chat sitesi çıkmaktadır. Bu chat siteleri arasında en iyisi olan kaliteli sohbet sitemiz sizlere güvenilir vakit geçirmeniz için tasarlandı. Bu siteler arasında en ideal ve güvenli olan SohbetBaslar.Com sohbet siteleri sektöründe genellikle kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Özel mesajları kapatmak, chat sohbet etmek, rahatsızlık veren kullanıcıları bloklamak gibi çeşitli güvenlik önlemleri bulunduğu için herkesin rahatça istediğiyle sohbet etmesi amaçlanmaktadır. Her kitleye uygun bir dil kullanmak ve sitemize giren her sohbetci için ayrı bir nick/rumuz belirlemek ve bu rumuz üzerinden kayıt tutmak amacıyla yalnızca rumuz loglama ihtiyacı duyuyoruz. Şimdi sen de tamamen ücretsiz chat sohbet odaları arasında olan en güvenilir chat odalarına katıl, yeni insanlarla tanışıp hayatına renk kat.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2023 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu KaRa

Sohbet Sayfaları | sitemap