Bedava Chat

KaRa Demir     09-09-23     Chat     Bedava Chat     440 Defa Okundu

Bedava Chat Odaları

Bedava chat yapılan, Türkiye’nin en seçkin platformuna hoş geldiniz sevgili okuyucularım. Sizler de, nezih bir ortamda Bedava Chat yapmaya ne dersiniz ?. Evet, ben de bu avantajdan yararlanmak istiyorum diyorsanız, vakit kaybetmenize gerek kalmadı. Boş vakitlerinizi dolu dolu geçirmenin şimdi tam zamanıdır.  Bende aranıza katılmak istiyorum dersen hiç vakit kaybetmeden boş vaktini dolu dolu geçirmenin keyfine bizimle beraber var. “Bedava Sirke Baldan Tatlıdır” atasözü ile özdeşleşmiş yurdum insanı için bulunmaz bir fırsat olduğuna kanaat getiriyorum. İnsanoğlu, beşeriyetin ilk varlığından beri başkalarıyla iletişim kurmak, hasbihal etmek için yaratılmıştır. Bu nedenle insanoğlunda, et, kemik dışında bir de hissiyat, duygusallık mevcuttur. Çünkü insanoğlu düşünerek, konuşarak iletişim kurabilen yegane varlıktır. Konuşabilmek, derdini anlatabilmek, kendini ifade edebilmek en büyük nimetlerden birisidir. Bu nedenle, Yüce ALLAH (C.C.), “Yaratılmışların En Şereflisi İnsandır” diye buyurmuştur. Bu hitaba mazhar olmak ne büyük lütuftur. 

Ücretsiz Sohbet Siteleri

Yukarıda da arz edildiği gibi insanlar, konuşarak birbiriyle bağ kurmaktadır. Hayvanlar ise, bulunduğu duruma göre kendi dillerinde değişik sesler çıkararak irtibat kurmaktadır. Fakat, insanoğlu bu yönden tam donanımlı olarak yaratılmıştır. Şu anda dünya üzerinde konuşulan 7 binden fazla dil olduğu bilinmektedir. Fakat, sohbet, söyleşi, hasbihal gibi kavramlar sadece Türk insanına has kavramlardır. Çünkü yabancılarda sohbet kültürü tam olarak gelişmemiştir. Bizdeki gibi, hal hatır sorma, akraba ziyaretleri, sofra sohbetleri tam olarak gelişmemiştir. Türk-İslam toplumunda sohbete çok büyük önem ve anlamlar yüklenmiştir. Dolayısıyla, bir insanın kemalete ermesi, olgun birey olması sadece sohbetle mümkündür. Dost meclislerinde sohbetle pişenler, sohbetin hazzıyla yanıp kavrulanlar gerçek anlamda olgunluğa erişmiştir.

Chat Sitelerinde Sohbet Muhabbet Kavramı

Sohbet sitelerinin kuruluş konseptinde ve amacında hep “Sohbet” kelimesi üzerine kurgular yapılmıştır. Bu nedenle bu konu hakkında bir çok değişik makaleler yazılıp çizilmiştir. Fakat her makalemde de belirttiğim gibi, chat sitelerinde yapılan yazılı yazışmaların, gerçek hayatta yapılan sohbetlerle uzaktan yakından alakası yoktur. Buralarda sadece basit hal hatır sormalar ve emojiler yapılmaktadır. Benim bilgi, görgü ve tecrübelerime göre chat sitelerinden en iyi yararlanan kadınlardır. Onlar biz erkeklere göre daha organize olmuştur. Bu nedenle, birbirlerine yemek, çiçek, genel kültür konularında sürekli yardım etmektedirler. Fakat günümüz dünyası tam bir keşmekeş ve kaosa sürüklenmiştir. Geçim kaygısının had safhaya ulaşması nedeniyle, neredeyse ailenin tüm bireyleri çalışmak zorunda kalmıştır. Bu nedenle aile içi sohbetlerin yerini bedava chat yapılan sanal chat sistemleri almıştır. www.sohbetbaslar.com sitesi olarak, ücretsiz chat konusuna değindik. Bir başka makalede görüşünceye kadar sağlıcakla kalınız.

Bir önceki yazımız olan Adıyaman sohbet odaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?



Sohbet Siteleri

Arama motorlarına sohbet siteleri yazdığınızda karşınıza yüzlerce chat sitesi çıkmaktadır. Bu chat siteleri arasında en iyisi olan kaliteli sohbet sitemiz sizlere güvenilir vakit geçirmeniz için tasarlandı. Bu siteler arasında en ideal ve güvenli olan SohbetBaslar.Com sohbet siteleri sektöründe genellikle kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Özel mesajları kapatmak, chat sohbet etmek, rahatsızlık veren kullanıcıları bloklamak gibi çeşitli güvenlik önlemleri bulunduğu için herkesin rahatça istediğiyle sohbet etmesi amaçlanmaktadır. Her kitleye uygun bir dil kullanmak ve sitemize giren her sohbetci için ayrı bir nick/rumuz belirlemek ve bu rumuz üzerinden kayıt tutmak amacıyla yalnızca rumuz loglama ihtiyacı duyuyoruz. Şimdi sen de tamamen ücretsiz chat sohbet odaları arasında olan en güvenilir chat odalarına katıl, yeni insanlarla tanışıp hayatına renk kat.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2024 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu LeoN

SohbetBaslar chat odaları yaz sohbet özlem sohbet

Sohbet Sayfaları | sitemap