Arkadaslık Sohbet

Hacer     19-12-20     Sohbet Odalari     Arkadaslık Sohbet     418 Defa Okundu

Esma zihin özürlü bir genç kız. Okulunda gayet başarılı. Boş zamanlarında ise arkadaslik chat odasında geçiriyor. Bir gün arkadaşlık sohbet sitesinde biriyle tanışıyor. Güzel sohbet ediyorlar lakın Esma bazı konularda arkadaşına dürüst davranmıyor. Zihinsel engelinden bahsetmiyor. Korkuyor aslında, sohbet etmek istemez diye düşünüyor. Birde yaşını büyütüyor! Aslında bunun ne kadar tehlikeli oldugunu düşünemiyor. 18 yaşında bir genç kız, dünyayın ne kadar kötü olduğunu bilemez tabi. Esma ve Ozan birbirlerine aşık oluyor.

Arkadaslik sohbet

El dolor de cabeza es el efecto al tomar Kamagra, si eres alérgico al Levitra Original se recomiendo no tomar este medicamento o también los hombres de edad avanzada deberán tener mucho cuidado con el gel. Incorporación desordenada, que puede generar costes e inseguridades en la ciudadanía.

Esma bir gün okula gidiyorum diye evden çıkıyor ve arkadaslık sohbet odasında tanıştığı Ozanın bulunduğu Şehre, Ağrıya gitmeye karar veriyor. Parası yok otogardan bilet alamiyor. Yürüyerek gitmeye karar veriyor ! Yolda Esma’yı bir tırcı görüyor ve gideceği yere kadar götürmek istiyor. Esma biniyor tıra. Ağrıda iniyor Esma ve Ozanla buluşuyorlar. Ozan Esma’yı görünce yaşının küçük oldugunu anlıyor. Ne yapacagınıda bilmiyor, ama Esma’yı sevdiği için geri gönderemiyor.

Öbür taraftan Esmanın ailesi Esma akşam eve gelmeyince endişeleniyor! Kızlarını sokak sokak arıyorlar, perişan oluyorlar. Ne yapacaklarını bilmiyorlar. Başına bir iş mi geldi, kazamı yaptı, kaçırıldı mı ? Aradan günler geçiyor, haftalar geçiyor ve ve aylar geçiyor… Esma’dan ama hala haber yok ! Aile korkudan, Esmanın hayatından endişeleniyor.

Esma ailesinden uzak Ozanın yanında hayatını sürdürüyor. Ozan suç işlediğinden habersiz, bir gece polisin evi basmasıyla irkiliyor.

Evet arkadaşlar bu hikayeleri çok duyuyoruz maalesef! Bu çocuklar nasıl böyle bir şeye kalkışıyor, aklım almıyor. Buna ben cahil cesareti derim. İnsan bazen sohbet edecek birini arıyor, bu çok doğal, ama aileni bırakıp kaçmak nasıl bir mantık ! Daha tanımadığın bir insana bu kadar güvenmek ne kadar doğru ? Seviyeli arkadaşlık sitelerine girebiliriz, seviyeli sohbet edebiliriz, lakin herseyi bırakıp o kişiye kaçmak çok yanlış ! Sen sohbet ettiğin kişiyi ne kadar taniyorsun ki ? Sen o kişiyi sadece karşındaki kişinin kendini anlattığı kadar tanırsın! Doğru mu yanlış mi bilemezsin !

Lütfen arkadaşlar daha duyarlı olalım. Sohbet ettiğimiz insanları iyi seçelim. Güvenilir sohbet odalarında sohbet edelim. Biz sohbetbaslar.com ailesi olarak bu konuda çok hassasız. Reşit olmayan userleri sohbet odalarımızda barındırmıyoruz. Kaliteli güvenilir bir ortam sunmaktanda gurur duyuyoruz. Sizleride en kısa zamanda aramızda görmekten mutluluk duyarız!

 

Bol muhabbetli bir gün dilerim…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (12 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi yalnız vakit geçiren insanları bir araya getirerek, yeni arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olur.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu By X