Top Secret Sohbetbaslar Beyler

Admin     16-02-21     Genel, mobil sohbet, SehirSohbet, Sohbet Hikayeleri, Sohbet Odalari     Top Secret Sohbetbaslar Beyler     496 Defa Okundu

Degerli okuyucularım bugün sizlere çok gizli resimleri sunacağım. Herkesin merak ettiği sohbetbaslar sunucumuzun yakışıklı beyefendilerin, çok özel resimlerini ele geçirdim.  Meşaketle saklanmış yok edilmek istenmiş, ama yoğun çabamla bu değerli resimleri gün içine çıkarttım.

 

İlk resim kim olabilir acaba? Bir tahmininiz vardır sanırım. Bence hepiniz ÖzKaN diyecektir. Evet, saygı değer sunucu Sahibimiz ÖzKaN beyin resmini size sunmaktan gurur duyuyorum. Hepimiz ÖzKaN beyi bıyıklarından tanıdık değil mi 🙂 pekte yakışmış bıyıklar

 

Kanalimizin değerli adminlerinden eSaReT beyin çocukluk resmine, ulaşmak çok kolay oldu. Rize sokaklarında kime eSaReT beyi sorduysak, duvarlarda asılı olan bu resmi bize gösterdiler. Saygilar eSaReT Bey.

 

Minik Bankacımız kim olabılır sizce ? Tabii ki sunucu sahıbımız DuyGuSuZ. Taa bebekken parayla oynuyormuş. Maşallah 🙂 biraz borç versene !

 

 

Bu kim sizce ?  Network Adminlerimiz yakışıklının çok özel resimini ele geçirdim ! Taaa mayasında capkınlık vamış 🙂 dikkat kizlar ! Uzak durun bu yakışıklıdan.

 

Bu neşeli bebek kim acaba ?
Evet arkadaşlar admin arkadaşımız BeDiRHan ‘ın çok özel resmini buldum.  Afiyet olsun 🙂 Annesine çok çektirmiş belli ki.

 

Bu sakalı kim acaba ? Herkesin çok yakından tanıdığı değerli Adminlerimiz SiNaN Bey! Sakalından tanımamak mümkün değil 🙂

Artık bu sakallardan kurtulmanın zamanı geldi de geçiyor bence 🙂

 

Bu resimdeki çocuğu tanımayan yoktur ! Cümle alem tanıyor… tabi ki TaVa .. tava ya neden bu kadar sevdalı oldugunu öğrenmiş bulunuyoruz ! Elinden aşçılıkta geliyordur muhtemelen..

 

Allah kahretsin bugünde cok yakisikliyim ! Sizce kim bu adminimiz, tabii ki BeN beni bileli böyle yakisikli görülmedi !

 

 

Bu zeki çocuk da kim ? Maşallah maşallah, okumayı taaa kücüklüğünden söken,  degerli arkadaşımız aSiL

 

Evet bu ikili yakışıklılar kim acaba ? Ikız gibi büyüyen Can Dostlar  ByEsmer ve Tolga ! Dostluğunuz daim olsun inşallah,

pekte sevimli bakıyorlar !

Bu kim acaba ? Degerli sağlıkçı arkadaşımız  Karizma_44. Zeki çocuk, taa o zaman meslegini seçmiş. Başarılarınızın devamın dileriz…

 

 

 


Bu yaramaz kim olabilir sizce ? Ben yapmadım, der gibi bakiyor masum masum.. kesin sen yapmamışsındır !
insan nasil kizsin ki ! Suskun arkadaşımız tabıı ki !

 

 


Vay Vay Vay ! Çapkına bakın hele !

Kim olabılır ? Tabıı ki Kalite .. havasına bakın hele

 

 

 

Bu sevimli yaramaz da kim ? Tabii ki neptun yakışıklı güleç çocuk

 

Ben uyumuyorsam kimse uyuyamaz!
bu yaramaz kim acaba? Tabii ki  Gecekuşu MetroPooL .
gece masaisi ondan sorulur.

 

 

 

Maşallah maşallah okuma aşkı entelektüel yakışıklı da  kim ? Tabbi ki kanalimizin deli dolu

üyesi Wasp. 

 

Değerli okurlarım sizde seviyeli bir ortamda sohbet etmek, yeni arkadaşlar dostluklar kurmak isterseniz, sizleride Sohbetbaslara davet etmekten gurur duyarim.

Sohbet siteleri arkadaş bulmak için güzel bir ortam yaratıyor. İster sehirler arası sohbet, istersen dünyanın farklı ülkelerinden insanlarla tanışmamızı kolaylaştırıyor. İhtiyaç duyduğunuz vakit, bu sitelere başvurabilirsiniz.

Sevgiyle ve Aşkla kalın.. ama Sohbetsiz kalmayin.

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (35 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi yalnız vakit geçiren insanları bir araya getirerek, yeni arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olur.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu By X