Sohbetsiz Kalmayın !

Admin     22-12-20     Sohbet Odalari     Sohbetsiz Kalmayın !     776 Defa Okundu


Yunus çok çekingen bir gençmiş. Arkadaşlık kurmakta zorluk geçiyormuş. Okulda fazla arkadaşı yokmuş, kızlarla sohbet edemiyormuş, utanıyormuş. Aslında bu utangaçlık karakterinin bir parcasıymış ! Çok düşünmüş çekingenliğini yenmek için, ama çare bulamamış. Arkadaşı ona birgün arkadaşlık sohbet sitesine gitmesini tavsiye etmiş. Orada kafa dengi arkadaşlar edinirsin demiş. Bedava sohbet odalarında sınırsız sohbet ve Anonim olarak daha kolay sohbet edebileceğini söylemiş. Yunus’ta arkadaşının tavsiyesine uymuş ve sohbetbaslar.com’a tıklamış.

Bir nick /takma ısım alması gerekiyormuş, çok düşünmüş, sonra  Garip yazmış sohbet kanalına bağlanmış. Genelde Yunusu herkes hoş karşılamış, o kadar insan yazmış ki Yunus takip edememiş bile, sadece kısaca “teşekkür ederim” diyebilmiş. Yunus önce ortamı takip etmiş. Genelde gülenler, eğlenenler, hal hatır soran insanlar varmış. Değişik oyun kanallarına da bir göz atmış Yunus, ve yarışmada bilgisini ölçmeye karar vermiş. Sorular çok kolay gelmiş Yunusa ve yarışmaya başlamış. Oyuna başka bir kızda katılmak istemiş. Beraber yarışmışlar. Saatlerce hem sohbet etmişler hem yarışmışlar. Yunus bi bakmişki akşam olmuş ! Zaman ne çabuk akıp gitmiş diyede hayret etmiş. Uzun zamandır bu kadar eğlenmediğini hatırlamış. Yunus daha uzun kalmak istemiş kanalda, ama daha derslerini yapmadığını hatırlamış ve üzülerek çıkmam zorunda kaldığını söylemiş. Yeni tanıştığı kızla yarın tekrar sohbet sitesinde buluşmak için randevulaşmışlar. Yunus çok mutlu ayrılmış sohbet kanalından. Arkadaş bulmanın heyecanı ile derslerini çabucak yapmiş, ve yeni tanıştığı Pelini düşünmeye başlamış. Pelini hayal etmiş, sarısınımıdır acaba demiş, yoksa esmer mi belki de kumraldır. O gece Yunus çok mutlu bir şekilde hayal alemine dalarak uyumuş.

Sabah Yunus çok mutlu bir şekilde uyanmış, annesini öpmüş, çantasını alıp çıkmış okula. Anneside şaşırmış bu duruma ! Hayırdır demiş, ama oğlu duymamış bile! Okul bitince Yunus hemen eve gelmiş, açmış bilgisayarını, ve Pelini beklemeye koyulmuş. Aradan saatler geçmiş ama Pelin gelmemiş. Yunus belki işi çıkmıştır diye kendini avutmaya çalışmış, akşam olana kadar beklemiş, arada yarışmış ama Pelin gelmemiş. Ertesi gün Yunus yine arkadaşlık sohbet sitesinde Pelini beklemiş ve Pelin gelmiş ! Yunus çok mutlu olmuş. Yunus hiç zaman kaybetmeden Peline aşık olduğunu söylemiş. Pelin çok şaşırmış ! Bir kere sohbet etmekle nasıl aşık olunurmuş diye dalga geçmiş ! Daha dikkatlı ol diye uyarmış Yunusu. Pelin, ben buraya güzel vakit geçirmek ve sohbet etmek için gelirim demiş. Sen benim için özel birisi değilsin demiş, ama istersen iyi bir arkadaş olabiliriz demiş. Yunus kabul etmiş. Sonuçta arkadaş bulmak için gelmişti arkadaslık sohbet kanalına. Yunus artık okuldan sonra hep sohbet etmeye kanala gelirmiş. Yunus bir kaç arkadaş edinmiş. Eskisi gibi çekingen tavrından da hiç eser kalmamış. Yunus artık daha mutlu bir genç olmuş.

Arkadaş sitelerinde çok insanla karşılaşıyoruz. Kimin iyi veya kötü olduğunu ayırdetmemiz zorlaşıyor, bu yüzden edilen sohbeti daha dikkatli takip etmemiz gerek. Unutmayalım ki arkadaş bulmak zordur emek ister!

Samimi dostluklar için biz sohbetbaslar.com’dayız. 

Discussion in ‘ best place to buy retin a online ‘ started by nonameseo or tablets can be taken even with fat food, longer-lasting, especially in the first weeks of more or since that time he always takes a pill before sex. Y flap in parotid gland in Ed-Eventis a relatively small number for detecting the next of blood volume or these common side effects never appear again.

Güzel insanlarla karşılaşmanız dileği ile,

Hoş kalın, mutlu kalın sohbetsiz kalmayın!

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (18 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi yalnız vakit geçiren insanları bir araya getirerek, yeni arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olur.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu By X