Diyarbakır sohbet odaları

Admin     23-11-19     Genel     Diyarbakır sohbet odaları     739 Defa Okundu

DİYARBAKIRIN ÖZELLİKLERİ

Diyarbakır ilinin diger bir adı Amed’dir, kültür bakımından oldukça zengin olan Diyarbakır Ülkemizin güneydogu bölgesinde yer almaktadır. Diyarbakır insanları günümüzün bu zor koşullarına ragmen gelenek ve göreneklerine göre yaşayarak kültürlerini korumaktadırlar. Diyarbakır dogunun en gözde illerinden biridir ve insanları da son derece sosyal ve canayakın dost canlısı insanlardır. Diyarbakır kalesi ile surları ile çok meşhurdur. Özellikle karpuz’u ile ünlü olan Diyarbakır’ın yemek kültürü de oldukça zengindir, bunlardan bazıları yöresel yemekleri şunlardır: Analı kızlı köfte, Meftune, Pıçık (hıllorik), Nardanaşı, Duvaklı pilav, Mahlepli Diyarbakır Çöregi, Kaburga dolması, Serbizer, Elma düzmesi, Sumak suyu, Paluze tatlısı, Tırşık, Kibe mumbar, Habenisk gibi bir çok degişik yemek türleri vardır.

DİYARBAKIR SOHBET

Diyarbakır insanlarının muhabbetleri candan ve samimidir, bizlerde bu yönlerini ele alarak bütün Diyarbakır’lıları bir araya toplamak istedik ve Diyarbakır sohbet odaları içinde kültürlerini diger sohbet severlerimize paylaştırmak ve Diyarbakır’lı insanlarla arkadaşlıklar kurmalarını saglamaktayız. Sohbetbaslar.com’da  özellikle Site sahibi olan Umit olmak üzere bir çok Diyarbakır’lı insanlara rastlamak mümkün, Türkiye’nin her illerinden yüzlerce bay ve bayanlar ziyaret ederek arkadaşlıklar kurmaktadırlar.

diyarbakır sohbet ile ilgili görsel sonucu

MOBİL SOHBET

Özellikle son zamanların vazgeçilmezlerinden olan Mobil sohbet ile Dünyanın her yerinden ve bulundugunuz her ortamdan sorun yaşamadan kolaylıkla bizlere ulaşabilirsiniz. Akıllı telefonlarınıza Android Androirc programını yükleyerek kurulumunu yaptıktan sonra irc.sohbetbaslar.com yazarak seçtiginiz bir kullanıcı adı ile sitemize girebilir bizlerle seviyeli arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

diyarbakır sohbet ile ilgili görsel sonucu

ONLİNE BEDAVA SOHBET

Sohbet sitemizin bir özelligi de gece gündüz 7/24 günün her saatinde online olarak hizmet vermesidir, gece uykunuzmu kaçtı? akıllı telefonunuza adresimizi girerek bedava sohbetlerimize katılabilir hem vaktinizi boşa harcamamış olursunuz hemde kesintisiz Radyo ve Oyun kanallarımızda da yarışmalara katılabilirsiniz. Sohbet sitelerinin arasında en ideal ortamı burada bulacaksınız, Online bedava sohbet burada, Mutlaka ziyaret ederek yepyeni arkadaşlıklar kurma imkanını da yakalamış olacaksınız. Bekliyoruz…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (12 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi yalnız vakit geçiren insanları bir araya getirerek, yeni arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olur.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu By X