Şifreniz yoksa boş bırakın.
ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Diyarbakır sohbet odaları

Diyarbakır sohbet odaları

DİYARBAKIRIN ÖZELLİKLERİ

Diyarbakır ilinin diger bir adı Amed’dir, kültür bakımından oldukça zengin olan Diyarbakır Ülkemizin güneydogu bölgesinde yer almaktadır. Diyarbakır insanları günümüzün bu zor koşullarına ragmen gelenek ve göreneklerine göre yaşayarak kültürlerini korumaktadırlar. Diyarbakır dogunun en gözde illerinden biridir ve insanları da son derece sosyal ve canayakın dost canlısı insanlardır. Diyarbakır kalesi ile surları ile çok meşhurdur. Özellikle karpuz’u ile ünlü olan Diyarbakır’ın yemek kültürü de oldukça zengindir, bunlardan bazıları yöresel yemekleri şunlardır: Analı kızlı köfte, Meftune, Pıçık (hıllorik), Nardanaşı, Duvaklı pilav, Mahlepli Diyarbakır Çöregi, Kaburga dolması, Serbizer, Elma düzmesi, Sumak suyu, Paluze tatlısı, Tırşık, Kibe mumbar, Habenisk gibi bir çok degişik yemek türleri vardır.

DİYARBAKIR SOHBET

Diyarbakır insanlarının muhabbetleri candan ve samimidir, bizlerde bu yönlerini ele alarak bütün Diyarbakır’lıları bir araya toplamak istedik ve Diyarbakır sohbet odaları içinde kültürlerini diger sohbet severlerimize paylaştırmak ve Diyarbakır’lı insanlarla arkadaşlıklar kurmalarını saglamaktayız. Sohbetbaslar.com’da  özellikle Site sahibi olan Umit olmak üzere bir çok Diyarbakır’lı insanlara rastlamak mümkün, Türkiye’nin her illerinden yüzlerce bay ve bayanlar ziyaret ederek arkadaşlıklar kurmaktadırlar.

diyarbakır sohbet ile ilgili görsel sonucu

MOBİL SOHBET

Özellikle son zamanların vazgeçilmezlerinden olan Mobil sohbet ile Dünyanın her yerinden ve bulundugunuz her ortamdan sorun yaşamadan kolaylıkla bizlere ulaşabilirsiniz. Akıllı telefonlarınıza Android Androirc programını yükleyerek kurulumunu yaptıktan sonra irc.sohbetbaslar.com yazarak seçtiginiz bir kullanıcı adı ile sitemize girebilir bizlerle seviyeli arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

diyarbakır sohbet ile ilgili görsel sonucu

ONLİNE BEDAVA SOHBET

Sohbet sitemizin bir özelligi de gece gündüz 7/24 günün her saatinde online olarak hizmet vermesidir, gece uykunuzmu kaçtı? akıllı telefonunuza adresimizi girerek bedava sohbetlerimize katılabilir hem vaktinizi boşa harcamamış olursunuz hemde kesintisiz Radyo ve Oyun kanallarımızda da yarışmalara katılabilirsiniz. Sohbet sitelerinin arasında en ideal ortamı burada bulacaksınız, Online bedava sohbet burada, Mutlaka ziyaret ederek yepyeni arkadaşlıklar kurma imkanını da yakalamış olacaksınız. Bekliyoruz…


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 23-11-2019

Kategori: Genel

Görüntüleme: 372 Defa

12 Yorumlar
ESaReT

Emegi gecen başta patronn a`La tşkler seviyeli bir mekan herkesi bekleriz

Yas

Emeğinize sağlik harika :)

Kubra

Memleket sevdası olan burada unutuyor çünkü burada her yerden güzel insanlar ve kültürleriyle anlaşılıyor çok güzel gerçekten emeği geçen herkese teşekkürler :)

BeyaZ

Vallahi özlem hasret bitiyor bi gurbetçi için her yerden insanlarla konuşabileceğiniz ve her yöreden kimseleri bulabileceğiniz yer gerçekten çok hoş emeğinize sağlık :)

SiyaH

Evet gelelim bu konuya b konuya deginmeniz süper oldu ki bende onu yazacaktım a`La ablamızın emeğine yüreğine sağlık çok güzel bir konu aslında sadece Diyarbakır 'dan tek değil her yerden insanlar var ve seviyeli sohbet sitesi emeğinize sağlık :)

GeLGoR

Emeğinize yüreğinize sağlık harika yer supersiniz :)

Bir cevap bırakın.