Bayan Sohbet Odaları

HcR     14-10-20     Genel     Bayan Sohbet Odaları     329 Defa Okundu

Aramızda   sessizce yaşayan kadınlar var. Kimseye zararı olmayan, kendi ayaklarının üstünde duran, durmaya çalışan kadınlar. Hayata küstürülmüş, umutlarını kaybetmiş, sadece sevdikleri için, her yeni gün yeniden hayat mücadelesi veren kadınlar ! Hüzünlerini gülümsemelerini arkasına saklan kadınlar ! Hayallerini erteleyen, raflara kaldıran, ve en sonunda vazgeçen, masallara dahi inanmayan kadınlar !

Bir zamanlar cıvıl cıvıl mutluluk saçan, cevresine hayat veren kadınlar, şimdi tebessüm bile edemeyen kadınlar! Yorgunlukları artık bedenlerine ağır gelen, gözleri hüzünle dolan Kadınlar! Konuşmaktan sohbet etmekten bıkmış, anlaşılmayan, hor görülen, içine kapanmış, hayatın zorluklarına göğüs veren Kadınlar ! Gündüzleri çabalıyan, geceleri hüzünlerine sarılan, her şeye rağmen yine inatla ayakta kalan ve sevdikleri için yaşayan kadınlar!

Akıttığınız her gözyaşınız ahınız olsun ! Saçınızdaki her beyaz tel, ışığınız olsun, yolunuzu her daim aydınlatsın! Kalbiniz her zaman doğruluktan yana olsun, Rabbim yolunuzu şaşırtmasın. Yüreğinizdeki hüzün mutluluğa, umuda dönüşsün! Sizleri diğerlerinden ayıran çizginiz ve dosdoğru duruşunuz olsun!

Artık bu kadınlara sahip çıkma zamanı geldi ! Artık bu kadınların yüzleri gülme zamanı geldi !

Bu kadınlar çevresi tarafından anlaşılmak istiyor. Yüreğinde ki dertleri anlatmak istiyor, sohbet muhabbet etmek istiyor. Çok bişey istemiyorlar aslında. Bazen insan tanımadığı insana daha kolay derdini anlatabiliyor, çünkü yargılanmıyor! Bu yüzünden de kadınlar artık arkadaslık sohbet sitelerine başvuruyor. Sohbet etmek istiyorlar, reelde sohbet edecek kimseyi bulamadıklarından seviyeli sohbet sitelerine girmeyi tercih ediyorlar. Iyı de ediyorlar, dertler paylaşınca azalıyor çünkü.

Neleri paylaşmıyoruz ki; acımızı, sevincimizi, aşımızı, paramızı, vaktimizi, ekmeğimizi, bilgimizi, başarılarımızı, sırlarımızı, özelimizi, hatalarımızı, aşkımızı, sevgimizi, düşüncelerimizi, deneyimlerimizi, soluduğumuz havayı ve daha nice şeyleri paylaşırız.

Acılar da paylaşıldıkça azalır ve etkisini kaybeder. Mutluluk ve sevinçler ise büyürler. Paylaştıkça çoğalan şeyden biri de bilgidir.

Sıkıntılarımızı paylaşınca rahatlar, bazen de çözüm yolu buluruz. Atalarımız “Derdini söylemeyen dermanını bulamaz” diyerek dertleri paylaşarak, anlatarak çözüm aramak gerektiğini belirtmişlerdir.

Yaşam koşullarının ağırlığının bir nebze unuttmak için, için lütfen her şeyi sohbet arkadaşımızla paylaşın. Sevin, sevilin, sevgiyle ve iyi niyetlerle yaklaşın, kendinize güvenin, ve aynı zamanda güvenilen kişi olun. Aceleden ve karmaşadan, sahte ve çıkar ilişkilerinden dolayı unuttuğumuz dostlukları kurmak, vakit ayırmak, önemsemek, yalnızlıktan kurtulmak ve daha çok yaşam kesitimizi anlamlı ve kaliteli kılmak için paylaşarak yaşayalım hayatı…

Hayat paylaşınca güzeldir..

Hoş kalın muhabbetiniz daim olması dileği ile..

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (10 Yorum)

  Makaleyi yazan adminim emegine saglık.. 🙂 Sohbetbaslar.com ailesi olarak tüm gönül dostlarını kanalımıza bekliyoruz.. 🌺🌺🌺🌺

   Rica ederim okuyan gözlere şifa inşallah.

   Sohbetin muhabbetin dostluğun yeni mekani sohbetbaslar.com

  Makaleyi hazırlayqan yürek sesini kaleme alan admin arkadaşımıza tşkr kadınlar her yerde her platform da her zaman saygıyı hak eder sohbet başkar ailesi olarak kadına saygıda hassasiyet nezaket her zman ön planda

   Tesekkür ederim.. okuyan gözlerine sağlık insallah. Kadın diye geçmemek gerek, Kadın cok kutsaldır…

  S.Aleyküm mekaleyi hazırlayan Hacer Hanım emegine yuregine saglık Kadın annedir kadın abladır kadın Eştir anne kadın anne şefkatidir tum kadınlar baş tacıdır cennet onların ayaklarının altındadır!.. Sohbetbaslar. Ailesi olarak tum gonul dostlarıma saygılarımı sunar sizleride aramızda gormek ten onure olurum tşklrimi arz ederim.

  Maviş kız

  Ellerine sağlık canım

  DuYgUSuZ

  çok güzel bir yazı olmuş teşekkür ederiz

   Okuyan gözlere sağlık !

   Güzel dostlukların kutulduğu sohbetbaslar.com’dayiz biz, siz neredesiniz

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi yalnız vakit geçiren insanları bir araya getirerek, yeni arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olur.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu By X