Avrupa Chat Odaları

Admin     09-07-21     Chat     Avrupa Chat Odaları     335 Defa Okundu

Değerli okurlarım yaklaşık bir bucuk senedir bütün dünya zor bir dönemden geçmekte. İlk kez Çinin Wuhan kentinde ortaya çıkan insanlari en derinden etkileyen bu salgın  bütün dünyayı özellikle Avrupada yaşayan gurbetçi Türk vatandaşlarımız etkilemektedir. Ne olduğu belli olmayan covid-19 koca dünyayı durdurmaya yetti. İnsanlar korkudan evlerine kapandi, sosyal aktıvitelerımız sıfıra indi.  Dışarıya çıkmaya insanlarla konuşmaya ve dertleşmeye korkar olduk!  Bütün insanların Moralı düştü hayattan hiç bir keyf alamaz olduk ! Salgına yakalanan insanların ölüm haberleriyle sarsıldık ne yapacağımızı bilemez olduk. Günler geçtıkçe yalnizliğa itildik, Sevdiklerimizden arkadaşlarımızdan ailemizden bile uzaklaştık, hastaliktan kaçmak için evlerimize hapsolduk ! Bu pandemi hepimizi genç yaşlı demeden en derinden etkiledi. Çocuklar okula gidemez oldu, iş ofisi evlere taşındı. Hiç alışık olmadığımız durumlarla karşılaştık. Bu esnada teknolojinin en güzel nimetlerinden internet devreye girdi. Biraz olsun sosyalleşmek yeni insanlarla tanışmak için Avrupa Chat Odaları na rağbet artmaya başladı. Gurbetçilerimiz vatan özlemlerini dindirmenin yolunu bu kanallarda aradı. Bizde Gurbetçilerimizi unutmadık bu zor anlarda onların özlemlerine hitaben oda açmayı uygun gördük. Yönetim olarak Amacımız Avrupada yasayan gurbetçilerimizi yeni insanlarla buluşturmak dostlukları pekiştirmektir. Onların vatan  özlemlerini bir nebze dindirmektir.

Avrupa Chat Odaları nda nasıl sohbet edebilirim ?

Artık Chat odalarına erişim çok kolaylaştı, İster bilgisayarınızdan ister mobil cihazlarınızla, evden, işten, okuldan istediğiniz mekandan kolayca bağlanabilir sevecen insanlarla tanışabilirsiniz. Ayrıca Gurbet Sohbet Odaları  mobil uyumludur. Avrupanın en kaliteli sohbet sitesinde mobil sohbeti ile bedava ve üyelik gerektirmeyen elit seviyeli bay bayan arkadaş bulabilirsiniz. Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Danimarka, İşveç ve daha bir çok avrupa ülkesinden sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz sınırsız deneyimli djlerimizin müziklerini dinleyebilir, genel ortamda muhabbete katılabilir veya zeka geliştiren oyunlar oynayabilirsiniz. Nerede olursanız olun, gece gündüz deden dertlerinize dinleyici bulabilir, avrupa veya Türkiyeden katılan arkadaşlarla tanışabilir yeni dostluklar edinebilirsiniz. Belkide aradığınız Aşki burada bulursunuz, kim bilir. Farkımızı görmek için, nezih bir ortamda sohbet etmek için yapmanız gereken Aşşadaki ‘sohbete giriş ‘ botuna tıklamaktır.

Avrupa Chat Odaları

Avrupa Chat Odaları

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (6 Yorum)

  Emeğine yüreğine sağlık olsunn ki ^-^

  Rabbim böle bir nusubeti bir daha yaşatmasın ve tez zaman da sıfır a ulaştırsın inşallah.Sohbetin en keyifli hali olan sohbet adlar. Com ekibi olarak kaliteli dostluk kardeşliğin yaşandığı bu güzel ortamda sizlerde yeriniz i alınız.Makaleyi hazırlayan degerli admin arkadaşımız a da çok çok tşkr ederim yürek sesi kalemi daim olsun inşallah…

  Makaleyi yazan adminim emegine yüregine kalemine saglık Hacer mmm 👏👏👍👍🥰🥰Tüm yurt dışındaki gurbetçi dostlarımızın uzagını yakın etmek için kaliteli sohbetin yeri Sohbetbaslar.com aa tüm gönül dostlarımızı bekliyoruz..

  Rabbim bir daha yaşatmasın , bizleri bu hastalıktan çıkarsın , korusun Rabb’im 🤲eline , emeğine , kalemine sağlık Hacer canım 🌺♥️

  Makale için emegine saglik Hacer. Makalelerinin devamını dilerim.
  Rabbim vefat edenlere Rahmet eylesin. Sohbet etmek isteyen tüm arkadaşlarımızı Sohbetbaslar.com ‘ a bekleriz…

  Emeğine yüreğine sağlık senin Hacer devamını bekliyorum kesintisiz ☕

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi yalnız vakit geçiren insanları bir araya getirerek, yeni arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olur.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu By X