Aşk bir tık kadar yakın

Admin     12-10-20     Aşka Dair Sohbet Hikayeleri     Aşk bir tık kadar yakın     640 Defa Okundu

Değerli arkadaşlar bugün sizler çok güzel bir aşk hikayesi paylaşmak istiyorum. İnşallah keyfle okursunuz. 

Deniz boncuk boncuk gözleriyle, tatlı sesiyle sohbet sitesinin en gözde dj’lerindendi.  Tatlı kadife sesiyle yayın alır, birbirinden güzel şiirleri seslendirirdi. Herkes onu pir dikkat dinlerdi. Deniz birgün yine yanındayken, sürpriz bir konuk aldı. Herkes merakla kim olduğunu merak ediyordu. Deniz’de tanımıyordu konuğunu. Nicki gibi kendiside gizemliydi. Bütün dikkatleri üzerine topladı. Kanalımızın yeni bir üyesiydi gizemli. Birazcıkta gizemli takılmayı seviyordu. Canli canli şarki söyledi. Sesi de o kadar güzeldi ki! Herkes hayran oldu, başta Deniz! Gizemli ve Deniz sürekli sohbet etmeye başladılar. Deniz Gizemli’den hoşlanmaya başlamıştı, ama söylemeye cesaret edemiyordu. Uzun zamandır bu duyguyu tatmamıştı. Bir tarafı heyecanlanırken, diğer yeri korkuyordu ! Yine hüsrana uğramak istemiyordu. Biraz daha beklemeye karae verdi. Gizemliyi daha iyi tanımak istiyordu.

Günler su gibi alıp geçti ! Deniz duygularından emin oldu, evet Gizemliye karşı güzel duygular besliyordu. O ne hissediyordu acaba ? Çok merak ediyordu. Ya sevgisine karşılık vermezse diye düşündü ! Tek tarafli sevgi insani

Çok yıpratıyordu. Bir gün yine chat‘de kanalında sohbet ederken, Deniz Gizemli’yi konuk almak istediğini söyledi. Gizemli kabul etti. Deniz canli yayında duygularını dile getirecekti.
Artık kararını vermişti ! Herkes şahit olacaktı aşklarına. Deniz yayın saatini ilk kez bu kadar heyecanla bekledi. Kalbi yerinden cıkacak gibi atıyordu. Artık ne olacaksa olsundu ! Sabredemiyordu. Yüreği pırpır uçuyordu aştan. Saat 21.00 gösterince Deniz mikrofonun karşısına geçti ! Herkes yayını her zamanki gibi heyecanla dinliyordu. Gizemli konuk olarak aldı. Sohbet konuları Aşk’tı. Aşk neydi, Aşk ne değildi ! Aşk uçsuz bucaksızdı… mekanı yoktu, zamanı yoktu… ansızın beklemediğin anda bulurdu seni. Yüreğini yakıp küle çevirirdi ! Aşka talip

Olan acısınada talipti!

Çok hoş bir sohbet oldu. Dinleyenleri mest ettiler, yayının sonuna doğru Deniz bütün cesaretini topladı ve Gizemliye

Nazim Hikmetin kaleminden bir şiir okumaya başladı.

“Seviyorum seni

denizi uçakla ilk defa geçer gibi.

İstanbul’da yumuşacık kararırken ortalık

içimde kımıldanan bir şeyler gibi,

Seviyorum seni

‘Yaşıyoruz çok şükür!’ der gibi.”

Gizemli şaşkindi. Deniz ona ilanı aşk mi yapıyordu ?! Sonunda sevdiği kızı kendine aşki mi etmişti ?

Gizemli de Güzel bir şiirlerle karşilik verdi Denize .

“Hoş geldin kadınım benim hoş geldin

ayağını bastın odama

kırk yıllık beton, çayır çimen şimdi

güldün,

güller açıldı penceremin demirlerinde

ağladın,

avuçlarıma döküldü inciler

gönlüm gibi zengin

hürriyet gibi aydınlık oldu odam..

Hoş geldin kadınım benim hoş geldin.”

Deniz mutluluktan havalara uçtu ! Sohbet kanalı coştu! Herkes Deniz ve Gizemlinin Aşkini konuşmaya başladı. Kıskananlar bile oldu ! Kıskanmamakta elde değildi ki ! Kim böyle ilanı aşk istemez ki !

Neredeyse günün 24 saatini kanalda geçiyordu çifte kumrular. Güzel sohbet konuları buluyorlar, kanal genelinde sohbet ediyorlardı. Deniz yayın alıyor aşkiına şarkılar armağan ediyordu. Çok mutlulardı !

Sizlerde böyle bir aşk tatmak isterseniz, beklemeyin daha fazla SohbetBaslar.com’ a tıklayın! Beklemekle sadece zaman geçer, ömür geçer ! Sizde hayalınızın peşine düşün. Arkadaşlık sohbet odalarımızdan, seviyeli kaliteli insanlarla tanışın! Belkide ömür boyu beklediğiniz aşkı SohbetBaslar.com da bulursunuz, kim bilir ?Bedava Sohbet

Aşk size beklediğinizden daha yakındır kim bilir..

Sevgiyle tebessümle en önemlisi Aşkla kalın.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (9 Yorum)

    Bu eşsiz güzel düşünceleri kaleme alan sevgili adminiz e çok tşkr edrim. Aşk nerde ne zaman kapınızı çalacak bilemeyiz evet sevgili dostlar sizler de bu güzel sohbet den mahrum kalmayın.Güzel samimi dostlukların kuruldıgı sohbetbaslar ailesi olarak siz dostlarımızı da aramızda göremek bizleri mutlu edecektir.

    S.Aleyküm cok degerli Hacer Hanım oncelikle yuregin den geceleri bize labnze ettigim için cok tesekkur ederim yuregine saglık..sohbetin dogru adresi SOHBETBASLAR a butun gonul dostlarını karsılama katan onure oluruz butun arkadaslar ıma tesekkurlerimi sunarım saygılarımla.

    Sahii Aşk neydi.. Çöllerde yanan mecnunun serabı mı? Züleyhayı yıkan Yusufun gözlerimi? Neydi.. Sohbetbaslar.com sohbetin ve yayıncılıgın en keyifli ve en neşeli halinde sizleride aramızda görmek isteriz.. Makaleyi yazan adminim emegine saglık sevgiler 🙂

    DuYgUSuZ

    efso olmuş ve tekrar tekrar okumak için bir çok sebep var yazıda ..ellerin dert görmesin harikaydı Hacer..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi yalnız vakit geçiren insanları bir araya getirerek, yeni arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olur.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu By X