Artvin Aydın sohbet odaları

Admin     16-04-20     Genel     Artvin Aydın sohbet odaları     462 Defa Okundu

Bugün siz değerli üyelerimize Artvin ve Aydın illerinin bazı bilgilerini ve özelliklerini aktaracağım, sizler için açtığımız Artvin Aydın Sohbet odaları en güzel şekide hizmet vermektedir. Karadenizin en seviyeli ve en güzide sitesi olan Şehir Sohbet sitemiz sizlere gece gündüz 7/24 günün her saati bedava ve online olarak Sohbet Odaları hizmeti vermektedir. Siz değerli sohbet severlerimizin yepyeni arkadaşlıklar kurması ve seviyeli sohbetlerle neşeli saatler geçirmenizi sağlamak için açılmış Sohbet Siteleri

Artvin chat Odaları | TurkChatNL.Com-Sohbet Chat Muhabbet Mobil Sohbet

Artvin, Türkiye’nin kuzeydoğusunda Karadeniz Bölgesi’nin Doğu Karadeniz Bölümü’nün illerinden biridir. Artvin insanları Sıcak kanlı ve nüfusun az olması nedenleriyle Artvin’de özlediğiniz komşuluk ilişkilerini ve mahalle kültürünü de bulabilirsiniz. Artvin mutfağı Laz, Gürcü ve Anadolu mutfaklarından tatlar taşımaktadır. Yöresel yemeklerinden bazıları şunlardır: Kalaco, Kaygana, Kuymak, Yoğurtlu Silor, Mısır Ekmeği, Hamsili Ekmek, Cevizli Kete, Laz Böreği, Karalahana sarması, Karalahana kavurması, Turşu Kavurması, Şalgam (Pancar) yemeği, Hamsili Pilav, Benekli Alabalık, Cağ Kebabı, (Yatık Döner) gibi yemekleri meşhurdur.

Aydın Sohbet Ortamı - Sohbet.Love Ücretsiz Seviyeli Sohbet
Aydın insanları çevre ve toplumsal olaylara karşı duyarlıdır. Ancak sadece bunlara duyarlı olmakla yetinmez, bunların nedenleri ve insan üzerindeki etkilerini de araştırır ve bunları doğru yorumlar. Daha sonra gereğine uygun ve etkili tepki vermede kendisinden emin bir duruşla ve korkmadan hedefine doğru yol alır. Gerektiğinde, sorumluluğunu üstlendiği toplumda savunuculuk rolünü yerine getirir. Aydın ili Türkiye’nin güney batısında yer almaktadır. Batısında Ege Denizi, kuzeyinde İzmir ve Manisa, doğusunda Denizli ve güneyinde Muğla ili yer almaktadır. Aydın ilinin bazı yemekleri de şunlardır: Tarhana Çorbası, Kulak Çorbası, Acılı Güveç, Patlıcan Biber Kızartma, Zeytinyağlı Kırlı Kızartma, Zeytinyağlı Taze ve Kuru Börülce, Patlıcan Kavurma, Sarmaşık ve Kedirgen Kavurma, Yaprak Sarma, Etli Nohut Yahnisi, Nohutlu Kereviz, Etli Enginar, Arap Saçı, Ciğer Sote, İmambayıldı, Keşkek,Tandır Kebap, Yuvarlama (sıkma), Paşa Böreği,Cilav(ayran böreği) gibi yemekleri vardır.

Artvin Sohbet Ortamı - Fixsohbet.Org - Chat edelim. | Sohbet Odaları

Artvin Karadeniz’de, Aydın Ege’de olmasına rağmen insanları, sohbet sitemizde unutulmaz arkadaşlıklara imzalarını atmışlardır. Türkiye üzerinde ve Dünya üzeri de dahil olmak üzere sohbet sitemize 18 yaş üstü bay ve bayanlar giriş yaparak Bedava sohbetlerimize katılmaktadırlar. Sizlerde bizlerle birlikte vakit geçirmek istiyorsanız Sohbet Girişi yazan yere tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi yalnız vakit geçiren insanları bir araya getirerek, yeni arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olur.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.COM Seo Web Sitesi Sorumlusu By X