Şifreniz yoksa boş bırakın.
ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Aile sohbet odaları

Aile sohbet odaları

Tıpkı evinizde oturup çay içerek yaptıgınız canlı ve heyacanlı sohbetlerin oldugu, Aile sohbet odaları bay ve bayan bütün insanlara açık bir sohbet platformudur. 7/24 online sohbetlerle yepyeni arkadaşlıklar kurulmaktadır, kesintisiz radyo yayını ve süper Dj’miz ile çok güzel vakitler geçireceksiniz, Profesyonel Dj’lerimizin canlı performansları da ayrı bir güzelliktedir. Sohbet sitemize mutlaka ugramalısınız, bizden size bir dost tavsiyesidir.

Mobil sohbet

Aile sohbet odalarına giriş yapmak için Bilgisayar, Laptop, Tablet, ve en çok kullanılan son zamanların en gözde ve vazgeçilmez olanlarından Mobil uyumlu akıllı telefonlarınız ile sorun yaşamadan Flash’sız ve Java’sız olarak hiç bir sorun yaşamadan, bulundugunuz her ortamdan kolaylıkla bizlere ulaşabilir sohbetlerimize katılabilirsiniz. Mobil uyumlu telefonların en güzel yanı bulundugunuz her yerden bizlere ulaşabilmeniz ve sohbetlerimize katılarak arkadaşlıklar kurabilmenizdir.

Mirc sohbet

Sohbet sitemize Akıllı telefonlarınız ile giriş yaptığınız gibi, Bilgisayarların güzelliğinden de vazgeçemiyoruz, Çünkü Bilgisayardan girdigimiz zaman sohbet daha renkli ve daha da cazip bir hale gelmektedir. Bilgisayarınıza ücretsiz olarak indireceğiniz Mirc programı ile Aile sohbet odalarına bir defaya mahsuz kullanıcı adınızı yazarak çok kolay bir biçimde bizlere ulaşacak sohbetin en a’la’sını yaşayacaksınız. Şahane ve seviyeli olan sohbet sitemizde arkadaşlıklar da seviyeli ve kalitelidir. Arkadaşlık kurmak ve seviyeli bir ortamda huzur içinde sohbet etmek isteyen herkes giriş yapabilir bedava sohbetlerimize katılabilir.

Oyun kanalları

Sohbet sitemizin vazgeçilmezleri arasında olan Oyun kanallarımız #MooS #Bulmaca #Kelime, #İslam, #Yarisma, #OXM gibi Oyun kanallarımıza otomatik giriş yapabilirsiniz, ayrıca manuel olarak #Egitim gibi daha bir çok Oyun kanallarımız bulunmaktadır, Oyun oynamayı seven ve Oyun oynarken yepyeni arkadaşlıklar kurmak isteyenler, zihinlerini tazelemek isteyenler, klavyesini hızlandırmak isteyenler, daha da önemlisi seviyeli sohbetlerle gülerek ve eglenerek vakit geçirmek isteyenler, en ideal yerde oldugunuzu sakın unutmayın, Aile sohbet odaları tam sizin aradıgınız yer, yapacagınız işlem belli 🙂 sohbet girişinden bizlere ulaşarak bedava sohbetin keyfini yaşayın, Bekliyoruz…


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 19-08-2019

Kategori: Genel

Görüntüleme: 321 Defa

14 Yorumlar
Not

@a`La Emeğinize Sağlık, Bize Böyle bilgilendirdiğin için öncelikle mobil için çok iyi dile getirmen gerçekten güzel bir post hazırlamıssın Başarılar Dilerim ..

KubraX

Her türlü sohbet ortamı seviyeli güzel ortam verdiğiniz için emeğinize sağlık

AqriLim

HuzurLu ve KaLiteLi Sohbet Bir çok sohbet sitesi malesef kendi yönünü belli ediyor sadece user gelsin diye elinden geleni yapan siteler coğalmaya başladı ben ise şunun düşüncesindeyim 15 kişi olsun sağlam kişiler olsun Çünkü buraya anne abla bacım dediğimiz insanlar giriş yapıyor vede burada güzel sohbetler sağlanıyor bizler bu ortamın bozulmaması için elimizden geleni yapıyoruz vede sizlerinde desteklerini uğraşıyoruz direniyoruz direnmeye devam ediceğiz Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla burada sohbet edebilirsiniz bekliyoruz destekten kastımız kesinlikle sizlerden ücret talep etmiyoruz vede burada elimizden geldigi kadar güzel şeyler yapmak için ve yurt dışındaki kullanıcılarımızda burada güzel muhabbetler ediyoruz vede sizleride bekliyoruz kim bilir yeni dostluklara yeni arkadaşlıklara belkide yeni aşklara yelken açabiliceksiniz Ücretsiz seviyeli sohbet Ortamı sayesinde bunları yapmanız mümkün olacaktır Kaliteli Sohbet Sitesi artık ender bulunmaktalar ve biz bunları tekrardan canlandırmak istiyoruz Sevdaliyim sizler için açılmıştır vede böyle kalıcaktır bizlerin niyetleri bu yönde peki sizler neredesiniz? aL'a abLam cok tSk ederim emeqine Saygı duyuyorum AqriLim.

AqriLim

Bende Bu aiLenin bir Ferdi oLarak aL'a abLam eLine koLuna ve emegine SaqLık Boyle HuzurLu ve seviyeli güzel ortam saqLadıqınız iCin tSk ederim.... NiCe qüzel seviyeLi sohbetLere ...........AqriLim

Esha

Emeğinize yüreğinize sağlık daim olsun ins güzel sohbetler olsun...ablam

niCkSiz`1i

Harika Bir ortam Fszla Söze Gerek yok bence ;)

ErkanS

aile ortamı olusturdugunuz ve bızlere nezıh bır ortam sundugunuz ıcın tesekkur ederım

özlem

kalite seviye samimiyet hoş mekan hoş sohbet müdavimi olmak için yeterli sebepler. geldik gördük beğendik emeği geçenlerin ellerine yüreklerine sağlık

Bir cevap bırakın.